خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

چهارشنبه، 03 مرداد 1403
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان شریف (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

موافقت هیأت وزیران با یک‌پارچه‌سازی نظام پرداخت حقوق کارکنان دولت

مهر | سیاسی | چهارشنبه، 20 تیر 1403 - 12:29
سخنگوی دولت از موافقت هیأت وزیران با ارسال ساماندهی و یک‌پارچه سازی نظام پرداخت حقوق کارکنان دولت خبر داد.
دولت،هيأت،پرداخت،كاركنان،جهرمي،بهادري

به خبرنگار مهر، علی بهادری جهرمی سخنگوی دولت در حاشیه جلسه امروز چهارشنبه هیأت دولت در جمع خبرنگاران گفت: گام جدیدی برای مرحله دیگری از وعده رئیس‌جمهور شهید در عادلانه‌سازی نظام پرداخت کارکنان دولت در امتداد اقدامات سابق برداشته شد.
وی افزود: هیأت وزیران با ارسال ساماندهی و یک‌پارچه‌سازی نظام پرداخت حقوق کارکنان دولت موافقت کرد تا امتیازاتی که ناظر به کارکنان دولت در قوانین پیش‌بینی شده، واقعی‌سازی شود و نظارت مؤثری بر پرداخت‌های خارج از چارچوب شود.
بهادری جهرمی اذعان کرد: با توجه به این‌که سالانه هیأت دولت باید منابع لازم برای پرداخت حق عضویت در مجامعی که ایران عضویت دارد پرداخت می‌کرد، هر سال پیشنهاد مشترکی به هیأت وزیران می‌آید، این نیز موارد مشخص و تصویب شد.
سخنگوی دولت بیان داشت: هم‌چنین آئین‌نامه‌ای برای ارتقای مشارکت در حفظ محیط زیست و رونق کسب و کار محیط‌زیستی به تصویب هیأت دولت رسید.
این مصوبه کمکی به توسعه و تقویت مدیریت این حوزه می‌کند و پویایی اقتصاد محیط‌زیستی را در پی دارد و به سوی مردمی‌سازی این حوزه کمک می‌کند.
در حال تکمیل..