خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

سه شنبه، 26 تیر 1403
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان شریف (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

محموله سوخت قاچاق در سردشت متوقف شد

مهر | استان‌ها | چهارشنبه، 20 تیر 1403 - 00:07
ارومیه - مدیرکل تعزیرات حکومتی آذربایجان‌غربی گفت: محموله سوخت قاچاق در سردشت متوقف و فرد متخلف به پرداخت ۴۰۸ میلیون ریال جریمه محکوم شد.
قاچاق،ريال،تعزيرات،حكومتي،شعبه

به گزارش خبرگزاری مهر، حسین نجف زاده در این خصوص اظهار کرد: مأموران انتظامی شهرستان سردشت سوخت قاچاق را در بازرسی از یک دستگاه وانت کشف و پرونده آن را برای رسیدگی به تعزیرات حکومتی ارسال کردند.
وی افزود: پرونده قاچاق ۴۵۰ لیتر سوخت از نوع نفت گاز به ارزش ۱۳۶ میلیون ریال در شعبه اول ویژه مبارزه با قاچاق کالا و ارز تعزیرات حکومتی شهرستان سردشت رسیدگی شد.
مدیرکل تعزیرات حکومتی آذربایجان‌غربی گفت: شعبه رسیدگی کننده با بررسی محتویات پرونده و ارائه نکردن اسناد و مدارک قانونی، تخلف انتسابی را محرز و علاوه بر ضبط سوخت کشف شده متخلف را به پرداخت ۲۷۲ میلیون ریال جریمه نقدی معادل ۲ برابر ارزش ریالی کالا محکوم کرد.
وی افزود: شعبه همچنین حکم به پرداخت ۱۳۶ میلیون ریال بابت حمل کالای قاچاق صادر و در مجموع متخلف را به پرداخت ۴۰۸ میلیون ریال جزای نقدی محکوم کرد.