خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

سه شنبه، 26 تیر 1403
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان شریف (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

جریمه ۶۵۷میلیون تومانی به دلیل ثبت نکردن سیگار در سامانه انبارها

مهر | استان‌ها | سه شنبه، 19 تیر 1403 - 23:31
ری- مدیرکل تعزیرات حکومتی شهرستان های استان تهران از جریمه ۶۵۷ میلیون تومانی یک شخص به دلیل ثبت نکردن سیگار در سامانه جامع انبارها خبر داد.
ثبت،انبارها،تعزيرات،سامانه،نكردن،تخلف

به گزارش خبرنگار مهر، حمید القاصی مهر بعد از ظهر سه شنبه در جمع خبرنگاران گفت: پرونده عامل ثبت نکردن ۲۴ هزار باکس سیگار به ارزش ۲۶ میلیارد و ۳۱۰ میلیون ریال که در سامانه جامع انبارها ثبت نشده بود در شعبه ششم تعزیرات شهرستان ری رسیدگی شد.
مدیرکل تعزیرات حکومتی شهرستان‌های استان تهران افزود: شعبه ششم به دلیل ارائه نکردن مدارک لازم و با استناد به تبصره ماده ۶ مکرر ۲ قانون مبارزه با قاچاق کالا و ارز و به جهت اینکه عدم ثبت کالاها در سامانه جامع انبارها به صورت عمدی نبوده و کالای کشف شده شامل کالاهای ضروری و اساسی نمی‌باشد تخلف انتسابی را محرز و متخلف را به پرداخت شش میلیارد و ۵۷۷ میلیون ریال جریمه نقدی معادل یک چهارم ارزش ریالی کالای کشف شده محکوم کرد.
القاصی مهر گفت: اداره صمت ری پرونده تخلف این واحد صنفی را پیرامون تخلف ثبت نکردن موجودی کالای مذکور در سامانه جامع انبارها را برای رسیدگی به اداره کل تعزیرات حکومتی ارسال کرد.