خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

چهارشنبه، 03 مرداد 1403
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان شریف (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

دیدار محسن رضایی، زنگنه و دستغیب با پزشکیان

تسنیم | سیاسی | سه شنبه، 19 تیر 1403 - 23:12
دبیر شورای عالی هماهنگی اقتصادی سران قوا، وزیر سابق نفت و رئیس دیوان محاسبات به صورت جداگانه با رئیس جمهور منتخب دیدار کردند.
پزشكيان،ديدار،حضور،رئيس،كشور،محاسبات،تبريك،منتخب،ديوان

به گزارش حوزه دولت خبرگزاری تسنیم، محسن رضایی دبیر شورای عالی هماهنگی اقتصادی سران قوا بعد از ظهر امروز سه‌شنبه با حضور در دفتر رئیس جمهور منتخب، در دیدار با مسعود پزشکیان اظهار داشت: با روحیه، اعتقاد و توانی که از شما به عنوان رزمنده دفاع مقدس و معتقد به مبانی انقلاب و ارزش‌های دینی-ملی می‌شناسم، امید دارم که همه ظرفیت‌های نظام را برای حل مسائل و پیشرفت کشور به خدمت بگیرید.
پزشکیان نیز در این دیدار از پیام تبریک و حضور رضایی قدردانی کرد.
هم‌چنین بیژن زنگنه وزیر سابق نفت عصر امروز سه‌شنبه با حضور در دفتر مسعود پزشکیان رئیس جمهور منتخب ضمن تبریک کسب اعتماد مردم به پزشکیان، تصریح کرد: جمهوری اسلامی ایران ظرفیت‌های متنوع و متعددی دارد که با استفاده مناسب از این توانمندی‌ها و استعدادها مسیر رفع مشکلات و بهبود وضعیت اقتصادی کشور تسهیل و تسریع خواهد شد، لذا برای جنابعالی در مسئولیت خطیر پیش‌رو آرزوی موفقیت دارم.
پزشکیان نیز در این دیدار از حمایت‌ها و تلاش‌های زنگنه در دوران تبلیغات انتخاباتی قدردانی کرد.
بر اساس این گزارش، سید احمدرضا دستغیب رئیس دیوان محاسبات کشور با حضور در دفتر پزشکیان، موفقیت وی در انتخابات ریاست جمهوری را تبریک گفت.
رئیس دیوان محاسبات در دیدار با رییس جمهور منتخب همچنین گزارشی از عملکرد این نهاد ارائه کرد.
پزشکیان نیز در این دیدار بر اهمیت نقش و کارکرد دیوان محاسبات کشور به عنوان یکی از بازوهای نظارتی در تحقق نظارت مالی تاکید کرد.
انتهای پیام/