خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

دوشنبه، 01 مرداد 1403
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان شریف (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

«انسجام» لازمه پیشبرد برنامه‌های فرهنگی در استان سمنان است

مهر | استان‌ها | سه شنبه، 19 تیر 1403 - 22:37
سمنان- نماینده ولی فقیه در استان سمنان با تاکید بر اینکه انسجام، لازمه پیشبرد برنامه‌های فرهنگی است، گفت: نیازمند تدوین الگوهای مناسبی برای کارهای فرهنگی در استان هستیم.
اسلامي،سمنان،استان،ديني،مطيعي،شعائر

به گزارش خبرنگار مهر، حجت الاسلام مرتضی مطیعی در نشست شورای فرهنگ عمومی استان سمنان در دفتر خود همزمان با بعد از ظهر سه شنبه ضمن اشاره به رعایت شعائر دینی و ارزش‌های اسلامی، بیان کرد: شاهد آن هستیم که در حاشیه مجالس عزای حضرت اباعبدالله الحسین (ع) نسبت به ارزش‌های اسلامی و حدود شرعی کم‌توجهی می‌شود.
وی با بیان اینکه این امر زیبنده مجلس امام حسین (ع) نیست، افزود: هیأت‌های مذهبی بر رعایت شعائر دینی و شئون اسلامی تاکید داشته باشند.
نماینده ولی فقیه در استان سمنان در ادامه در خصوص برنامه‌ریزی دشمن برای نفوذ به محافل و مجالس مذهبی نیز هشدار داد و خواستار مراقبت بیشتر در این زمینه شد.
مطیعی با بیان اینکه انسجام لازمه پیشبرد برنامه‌های فرهنگی در است، گفت: نیازمند تدوین الگوهای مناسبی برای کارهای فرهنگی در استان سمنان هستیم.
وی با تاکید بر ضرورت حفظ ارزش‌های اسلامی در مراکز آموزشی و درمانی استان سمنان همچنین افزود: اینکه بیان می‌شود هنر با ارزش‌های اسلامی و دینی تعارض دارد یک گزاره غلط و غیرقابل قبول است لذا نباید به استناد چنین گزاره‌هایی از خود سلب مسئولیت کنیم.