خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

چهارشنبه، 03 مرداد 1403
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان شریف (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

آمادگی بانک تخصصی مسکن برای ساخت شهرک ساحلی در ماهشهر

تسنیم | اقتصادی | سه شنبه، 19 تیر 1403 - 21:49
مدیرعامل بانک مسکن برای ساخت شهرک ساحلی در بندر ماهشهر اعلام آمادگی کرد و گفت: فعالیت های بانک مسکن همسو با سیاست های کلان دولت است.
مسكن،ساحلي،حوزه،بانك،ساخت

به گزارش خبرگزاری تسنیم، سید عباس حسینی با اشاره به این‌که بانک مسکن در بخش‌های کلان اقتصاد و ساختمان‌سازی فعالیت می‌کند، افزود: بانک مسکن در حوزه ساخت و ساز از الگوهای مدرن و منطبق با معماری ایرانی اسلامی استفاده می کند.
فعالیت‌های بانک مسکن در این حوزه همسو با سیاست‌های کلان دولت بوده که دارای شرکت‌های ساختمانی تخصصی در این حوزه است و تلاش دارد سیاست‌ها و‌ اهداف دولت در بخش مسکن را محقق کند.
وی با بیان این‌که از راهبرد پرداخت تسهیلات فراتر رفته و به سمت تمدن‌سازی حرکت کرده‌ایم، اضافه کرد: ساخت شهر جدید ساحلی بندرعباس را به عنوان بزرگترین شهر ساحلی کشور در دست اقدام داریم که با این حرکت از شهرسازی به سوی تمدن سازی گام برداشته است.
وی افزود: باتوجه به قابلیت‌های موجود در بندر ماهشهر و‌ بندر امام خمینی(ره) در خصوص شهرسازی آمادگی داریم در صورت شناسایی و در اختیار داشتن زمین مناسب، نسبت به ساخت شهر جدید ساحلی در این منطقه اقدام کنیم.
انتهای پیام/