سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان شریف (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

قاتل حادثه سقوط خودرو به سد داریان سروآباد بازداشت شد

تسنیم | استان‌ها | سه شنبه، 19 تیر 1403 - 21:49
رئیس پلیس آگاهی استان کردستان از دستگیری قاتل تحت تعقیب در عملیات ضربتی پلیس در شهرستان سروآباد خبر داد.
حادثه،پليس،آگاهي،پرونده،سروآباد،داريان،شاكري،مستندات

به گزارش خبرگزاری تسنیم از سنندج، سرهنگ فرامرز شاکری امروز در جمع خبرنگاران، اظهار داشت: چندی پیش در پی اعلام سقوط یک دستگاه خودروی سواری در سد داریان شهرستان سروآباد بررسی موضوع به صورت ویژه در دستور کار پلیس قرار گرفت.
وی افزود: مأموران با اعزام به محل حادثه دریافتند یک دستگاه خودری سواری که همگی اعضای یک خانواده بودند به داخل سد داریان سقوط می‌کند.
رئیس پلیس آگاهی استان کردستان با بیان اینکه در این حادثه متأسفانه 3 نفر فوت کردند و فقط راننده خودرو از این حادثه جان سالم به در می‌برد، خاطرنشان کرد: کارآگاهان پلیس آگاهی پس از هماهنگی با مراجع قضایی و با اشراف اطلاعاتی، بررسی شواهد و مستندات موجود به وقوع این حادثه مشکوک و تحقیقات خود را در این خصوص آغاز کردند.
وی بیان کرد: پس از تلاش‌های بی‌وقفه پلیس آگاهی استان و مأموران انتظامی شهرستان سروآباد در خصوص کشف زوایای پنهان این پرونده و تحقیقات میدانی، متهم این پرونده که راننده خودرو بود، دستگیر که پس از ارائه دلایل و مستندات موجود به جرم مرتکب شده اعتراف کرد.
شاکری تصریح کرد: قاتل در اظهارات خود علت و انگیزه خود را از ارتکاب این حادثه، اختلاف خانوادگی عنوان کرده که پس از تشکیل پرونده به مراجع قضایی معرفی و سپس روانه زندان شد.
انتهای پیام/481/