سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان شریف (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

قرارداد مهدی لیموچی با پرسپولیس چند ساله است؟

آفتاب | ورزشی | سه شنبه، 19 تیر 1403 - 20:24
مهدی لیموچی را باید اولین خرید پرسپولیس در فصل نقل و انتقالات دانست.
پرسپوليس،بازيكن،باشگاه،قرارداد،مهدي

قرارداد مهدی لیموچی با پرسپولیس چند ساله است؟
حتی پیش از آن که زمزمه جدایی مهدی ترابی از پرسپولیس بلند شود، مدیران این باشگاه با باشگاه آلومینیوم اراک برای جذب مهدی لیموچی پدیده ملی پوش این تیم مذاکرات خود را آغاز کردند تا این ستاره آینده دار را به خدمت بگیرند.
لیموچی یک سال دیگر با آلومینیوم قرارداد داشت و پرسپولیسی‌ها باید مبلغ رضایتنامه این بازیکن را به این باشگاه پرداخت می‌کردند.
هرچند سپاهان هم به شدت به دنبال جذب لیموچی بود، ولی علاقه این بازیکن به پرسپولیس که علنا هم اعلام کرده بود، باعث شد تا این بازیکن برای پرسپولیسی شدن اصرار داشته باشد و پیشنهاد سپاهان را رد کند.
لیموچی با پرسپولیس به توافق نهایی رسیده و این بازیکن را باید اولین خرید تابستانی این تیم دانست.
شنیده‌ها حاکی از آن است که باشگاه پرسپولیس ۱۵ میلیارد تومان برای رضایتنامه این بازیکن پرداخت خواهد کرد و ۲۰ میلیارد هم مبلغ قرارداد لیموچی در سال اول است.
از آنجایی که لیموچی بازیکن ملی پوش به حساب می‌آید، قرار است سقف باشگاه پرسپولیس را دریافت کند و از همین رو این بازیکن مبلغی مشابه با ملی پوشان و بزرگترهایی، چون رفیعی و امیری خواهد گرفت.
همچنین قرارداد لیموچی با پرسپولیس ۳ ساله خواهد بود و این بازیکن تا پایان لیگ بیست و ششم در پرسپولیس خواهد ماند.