خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

سه شنبه، 26 تیر 1403
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان شریف (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

بهره‌برداری از درمانگاه عمومی و تخصصی سبلان اردبیل

مهر | استان‌ها | سه شنبه، 19 تیر 1403 - 19:49
اردبیل- مدیر درمان تأمین اجتماعی استان اردبیل گفت: در آستانه هفته تأمین اجتماعی شاهد آغاز فعالیت درمانگاه عمومی و تخصصی بیمارستان تأمین اجتماعی سبلان اردبیل هستیم.
درمانگاه،ارائه،عمومي،ارتقا،اردبيل،درماني

به گزارش خبرنگار مهر، مهدی نیک‌سیرت عصر سه‌شنبه در جریان بازدید از آغاز فعالیت درمانگاه عمومی و تخصصی سبلان اردبیل، اظهار کرد: با توجه به محدودیت فضا و افزایش مراجعات، ما تصمیم گرفتیم تا درمانگاه عمومی و تخصصی سبلان را از ۵۰۰ متر به چهار هزار و ۵۰۰ متر ارتقا دهیم که با راه‌اندازی بخش‌های مختلف قطعاً از ازدحام مراجعان کاسته شده و خدمات جدی‌تری را به بیمه‌شدگان ارائه خواهیم کرد.
وی تصریح کرد: در کنار راه‌اندازی این درمانگاه با هزینه‌کردی بالغ بر ۱۰۰ میلیارد تومان، تلاش می‌کنیم تا درمانگاه نمین و خلخال را نیز در هفته‌های آینده آماده بهره‌برداری کنیم.
مدیر درمان تأمین اجتماعی استان اردبیل گفت: این درمانگاه در فضای درمانی چهار هزار و ۵۰۰ متری و در ۲.۵ طبقه شامل کلینیک‌های با پزشکان عمومی و متخصص، دندانپزشکی، بیماری‌ها مزمن و سالمندی و همچنین پاراکلینیک‌ها شامل آزمایشگاه، فیزیوتراپی، آندوسکوپی، کلونوسکوپی، آکوکاردیوگراف و سایر بخش‌ها برای ارائه خدمات درمانی، تشخیصی و دارویی به بیمه‌شدگان آماده و مهیا است.
نیک‌سیرت افزود: تمام تلاش ما بر این است تا با بهره‌برداری از این پروژه بتوانیم سطح خدمات‌دهی کمی و کیفی خود را ارتقا داده و سهولت دسترسی و ویزیت به موقع به مراجعان را شاهد باشیم.
مدیر درمان تأمین اجتماعی استان اردبیل خاطرنشان کرد: تأمین اجتماعی در سطح استان به بیش از ۶۳۰ هزار نفر بیمه شده ارائه خدمات می‌کند که ما سعی می‌کنیم همه ساله با افزایش ظرفیت مراکز درمانی و بیمارستانی سطح خدمات ارائه شده عمومی و تخصصی را ارتقا دهیم.