خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

سه شنبه، 26 تیر 1403
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان شریف (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

تبریک رئیس دانشگاه امیرکبیر به رئیس‌جمهور منتخب - تسنیم

تسنیم | سیاسی | سه شنبه، 19 تیر 1403 - 18:30
علیرضا رهایی رئیس دانشگاه صنعتی امیرکبیر انتخاب مسعود پزشکیان رئیس جمهور منتخب مردم را تبریک گفت.
ايران،ملت،رئيس،اسلامي،دانشگاه،ملي،پزشكيان،اميركبير،تبريك،رها ...

به گزارش گروه دانشگاه خبرگزاری تسنیم، علیرضا رهایی رئیس دانشگاه صنعتی امیرکبیر طی پیامی انتخاب مسعود پزشکیان رئیس جمهور منتخب مردم را تبریک گفت.
متن این پیام به‌شرح زیر است:
جناب آقای دکتر مسعود پزشکیان
رئیس‌جمهور محترم منتخب مردم ایران
با سلام و احترام؛
بر خود لازم می‌دانم؛ انتخاب شایسته جناب‌عالی به‌عنوان نهمین رئیس‌جمهوری اسلامی ایران را صمیمانه تبریک عرض نمایم و امیدوارم با اتکا به تجربه، تخصص و تدبیر جناب‌عالی، و با پشتوانه ارزشمند رأی مردم، در جهت تحقق خواسته‌ها و مطالبات ملت شریف ایران، پاسداری از حقوق تمامی آحاد و اقشار جامعه و تأمین منافع ملی موفق و سربلند باشید.
بی‌شک؛ حضور پرشور، آگاهانه و حماسه‌آفرین ملت بزرگ ایران در دور دوم چهاردهمین دوره انتخابات ریاست‌جمهوری، به‌رغم تبلیغات گسترده رسانه‌های دشمن در راستای عدم مشارکت مردم، نشان از هشیاری، بصیرت، عزم و اراده ملت ایران برای لبیک به ندای رهبر معظم انقلاب اسلامی و حرکت در جهت دستیابی به اهداف و آرمان‌های بلند ملت و کشور عزیزمان بود.
لذا پیروز اصلی این رویداد و همایش بزرگ ملی، مردم عزیز ما هستند که برگ زرین دیگری بر افتخارات ملی خود افزودند و نشان دادند همچنان مصمم، استوار و امیدوار در صحنه‌های انقلاب اسلامی حضور فعالانه دارند.
ضمن تسلیت و تعزیت فرارسیدن ایام سوگواری سید و سالار شهیدان(ع) و یاران وفادارش و گرامیداشت یاد و خاطره شهدای خدمت به‌ویژه رئیس جمهور شهید؛ حضرت «آیت الله رئیسی»، بار دیگر از درگاه حضرت حق، توفیق و سرافرازی شما را در انجام این رسالت عظیم و خطیر و خدمت به میهن عزیز اسلامی مسئلت دارم.
علیرضا رهایی
رئیس دانشگاه صنعتی امیرکبیر
انتهای پیام/+