خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

سه شنبه، 26 تیر 1403
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان شریف (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

اعضای کارگروه ستاد اربعین کانون پرورش فکری معرفی شدند

مهر | فرهنگی و هنری | سه شنبه، 19 تیر 1403 - 18:24
معاون فرهنگی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان در احکامی جداگانه اعضای کارگروه ستاد اربعین این‌نهاد فرهنگی را معرفی کرد.
اربعين،كانون،فكري،ستاد،پرورش،فرهنگي،محرم،نوجوانان،معاون،كودكان

به گزارش خبرگزاری مهر، فرهاد فلاح معاون فرهنگی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان در احکامی جداگانه اعضای کارگروه ستاد اربعین کانون پرورش فکری را معرفی کرد.
فلاح در حکمی فروهر معدنی را به عنوان رئیس ستاد محرم و اربعین و روح‌الله عباسی‌نژاد مدیر دفتر مرکزی حراست را به عنوان دبیر اجرایی ستاد محرم و اربعین کانون پرورش فکری منصوب کرد.
وی محمدرضا کریمی صارمی معاون تولید، امین کمالوندی معاون توسعه و مدیریت منابع، سمیه سادات ابراهیمی مدیرکل حوزه مدیرعامل روابط عمومی و امور بین‌الملل، سعیده عزیزیان مدیرکل آموزش و پژوهش، مجتبی حاذق مدیر آفرینش‌های ادبی و هنری، لیلا شویدی مسئول تماشاخانه‌های سیار معاونت تولید، و حسنیه بیضا کارشناس نظارت بر امور فرهنگی مراکز فرهنگی و هنری کانون را به عنوان «اعضای کارگروه ستاد اربعین کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان» منصوب کرد.
معاون فرهنگی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان در این احکام به شایستگی و تجربه‌های ارزشمند این افراد اشاره و نوشته است؛
توجه به ارزش‌ها و مفاهیم والای اربعین به عنوان یک جریان هویت‌ساز فرهنگی در کنار شناخت و ترویج سیره تربیتی امام حسین (ع) از اهداف ستاد محرم و اربعین است که یکی از دستاوردهای آن مودت و نزدیک شدن قلب نسل‌های آینده جهان اسلام می‌باشد.
فلاح در پایان این احکام اظهار امیدواری کرده است: امید است با عنایت خداوند منان زیر سایه حضرت مهدی (عج) با همفکری و همدلی مدیران کل محترم استان‌ها در راستای توسعه و تعمیق محرم و اربعین حسینی در بین کودکان و نوجوانان موفق و موید باشید.