سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان شریف (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

جزئیات تشییع سروان شهید سعید خسروی‌پور تشریح شد - تسنیم

تسنیم | استان‌ها | سه شنبه، 19 تیر 1403 - 18:13
پیکر پاک ناوسروان شهید سعید خسروی پور از کارکنان نیروی دریایی ارتش که بر اثر سانحه رخ داده برای ناوشکن سهند به درجه رفیع شهادت نائل آمد، روز چهار شنبه در شوش تشییع و در گلزار شهدای این شهر به خاک سپرده می شود.
ناو،ارتش،شهيد،سهند،شوش،دريايي،تسنيم

به گزارش خبرگزاری تسنیم از اهواز، پیکر پاک ناوسروان شهید سعید خسروی‌پور از کارکنان نیروی دریایی ارتش که بر اثر سانحه رخ داده برای ناوشکن سهند به درجه رفیع شهادت نائل آمد، چهارشنبه در شوش تشییع و در گلزار شهدای این شهر به خاک سپرده می‌شود.
آیین تشییع شهید سعیدخسروی پور از ساعت 9 صبح فردا چهارشنبه 20 تیرماه جاری با حضور مردم از میدان معلم شوش به سمت آستان مقدس حضرت دانیال نبی(ع) برگزار و پیکر پاک این شهید در گلزار شهدای این شهر به خاک سپرده می‌شود.
به گزارش تسنیم، شهید سعید خسروی پور متولد سال 1357 از توابع شهرستان شوش و از نیروهای جان برکف نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران و پرسنل ناو سهند ارتش جمهوری اسلامی بود.
بر اساس اعلام پایگاه اطلاع‌رسانی ارتش، ناو سهند که برای تعمیر به یکی از اسکله‌های مربوط به صنایع دریایی بندرعباس اعزام شده بود روز دوشنبه دچار سانحه شد.
این ناو در حال تعمیر در اسکله به خاطر نفوذ آب به مخازن، تعادل خود را از دست داد که خوشبختانه به علت محدودیت عمق ساحل، بازگشت ناو به حالت تعادل در حال انجام است.
انتهای پیام/