خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

دوشنبه، 01 مرداد 1403
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان شریف (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

تذکر روزنامه اصولگرا به پزشکیان: در انتخابات رای آوردید چون گفتید ذوب در ولایتید؛ مردم مذاکره با آمریکا نمی‌خواهند

اعتماد | همه | سه شنبه، 19 تیر 1403 - 17:30
روزنامه جوان تذکراتی به مسعود پزشکیان داده است.
پزشكيان،مقيد،امريكا،رأي،كلام،لغو،مسعود

کد خبر: 666595 | ۱۴۰۳/۰۴/۱۹ ۱۶:۳۰:۰۰
روزنامه جوان تذکراتی به مسعود پزشکیان داده است.
به گزارش جوان، مسعود پزشکیان رأی مردم و ریاست‌جمهوری خود را مدیون و مرهون تصویری است که از خودش در انتخابات ارائه کرده است.
در واقع مردم به فردی ساده زیست، عدالت خواه و پیرو حضرت علی علیه‌السلام، ذوب در ولایت و تابع مقام معظم رهبری، متشرع و مقید به چارچوب‌های دینی، دارای سابقه رزمندگی، دارای اصالت خانوادگی، سادگی و صمیمیت در کلام، معتقد و مروج کلام خدا و نهج‌البلاغه، فردی که وابسته و وامدار هیچ حزب و جناح سیاسی نیست، معتقد و مقید به مشورت با متخصصان در زمینه‌های مختلف، ساده و بی‌آلایش و بدون تکلف رأی داده‌اند.
این روزنامه افزوده است: مردم در موضوع تحریم‌ها، نامردی و زیاده‌خواهی شیطان بزرگ امریکا را باور کرده و اعتماد به امریکا را هم حماقت و هم خیانت می‌دانند و معتقدند در عین ادامه دادن به مذاکره برای لغو تحریم‌ها، اولویت قطعی دولت با خنثی‌سازی و بی‌اثر کردن تحریم‌ها با تکیه ظرفیت‌های داخلی و اعتماد به سرمایه انسانی (به ویژه جوانان) است.
مردم می‌گویند برخلاف مسیر لغو و رفع تحریم‌ها که دست دشمن است، خنثی‌سازی تحریم‌ها دست خود ما است و سبب عزتمندی و تقویت غرور ملی است.