سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان شریف (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

تاکید حماس بر اهمیت تحریم اقتصادی رژیم صهیونیستی

تسنیم | بین‌الملل | سه شنبه، 05 تیر 1403 - 23:49
جنبش مقاومت اسلامی فلسطین(حماس) در بیانیه ای بر اهمیت تحریم اقتصادی رژیم صهیونیستی و انزوای جهانی بیشتر این رژیم و حامیانش تاکید کرد.
بيانيه،حماس،دشمن،تحريم،رژيم،حاميانش،منزوي

به گزارش گروه بین الملل خبرگزاری تسنیم، در بیانیه حماس آمده است ما بر حمایت کامل خود از تمام تلاشها برای تحریم رژیم جنایتکار صهیونیستی و حامیانش در چارچوب مقاومت فراگیر در برابر آنها تاکید می کنیم.
این بیانیه آورده است ما معتقدیم که تلاشهای تحریم به ویژه پس از هفتم اکتبر، دستاوردهای مهمی را در متزلزل کردن اقتصاد دشمن و منزوی کردن آن و سلب مشروعیت از آن محقق کرده است.
این بیانیه افزود ما از ملتهای عربی و اسلامی و تمام آزادگان جهان درخواست می کنیم از تلاشهای تحریم و منزوی کردن دشمن و حامیانش حمایت کنند.
حماس در بیانیه خود خاطر نشان کرد اظهارات رئیس شورای امنیت داخلی رژیم صهیونیستی درباره روز پس از جنگ غزه، بیانگر اصرار رژیم فاشیست بر ادامه مسیر شکست و ناامیدی است.
این جنبش افزود ما تاکید می کنیم که سرنوشت مردم فلسطین و آینده نوار غزه پس از بیرون راندن متجاوزان را ملت فلسطین تعیین می کند نه دیگران.
حماس خاطر نشان کرد مردم ما هرگز به هیچ کس اجازه دخالت در امور خود را نخواهد داد و مقاومت شجاع آن، دست دشمن را که تلاش می کند به سرنوشت مردم و آینده آن خدشه وارد کند، قطع خواهد کرد.
انتهای پیام/