خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

پنجشنبه، 04 مرداد 1403
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان شریف (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

راه شهید رئیسی توسط قالیباف ادامه پیدا می‌کند - تسنیم

تسنیم | استان‌ها | سه شنبه، 05 تیر 1403 - 23:12
نماینده مردم یزد، اشکذر و زارچ در مجلس شورای اسلامی، گفت: هر چهار نامزد جبهه انقلاب قابل احترام هستند، اما راه شهید رئیسی توسط قالیباف ادامه پیدا می کند.
قاليباف،يزد،حضرت،فعاليت،اشكذر،زارچ،جوكار،رئيسي،جهادي،آقا

به گزارش خبرگزاری تسنیم از یزد، محمدصالح جوکار عصر امروز در تجمع حامیان محمدباقر قالیباف در استان یزد که در مسجد روضه محمدیه برگزار شد، اظهار داشت: چهار نامزدی که در جبهه انقلاب حضور دارند و در این عرصه فعالیت می‌کنند، همه قابل احترام هستند، ولی در شرایط فعلی ما به قالیباف برای پیشرفت و توسعه کشور و رفع مشکلات و تداوم راه آیت‌الله شهید رئیسی رسیده‌ایم.
وی افزود: آنچه را که امروز نیاز داریم، یا سیره نظری و عملی سید الشهدای خدمت حضرت آیت‌الله رئیسی را تداوم ببخشیم، احتیاج به انسانی آگاه، پرکار، گارآمد، با روحیه جهادی و انقلابی و کوله‌باری از تجربه در مسئولیت‌های مختلف و با برنامه برای آینده کشور داریم.
نماینده مردم یزد و اشکذر و زارچ در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه این را امروز واقعا در وجود قالیباف یافتم، گفت: من قالیباف را از 40 سال قبل تاکنون در سنگرهای مختلف می‌شناسم و نکته مهم در ارتباط با ایشان آن است که در هر جا که وارد شده‌اند، مورد تایید حضرت آقا بودند.
جوکار تصریح کرد: عبارات، کلمات، تعالیمی همچون کارآمدی، انقلابی، متعهد، تجارب علمی، کاردانی، رضایت مردم و شکوفایی‌های بزرگ و اقدامات عمرانی، فرهنگی، ورزشی، همت بلند داشتن و مدیریت جهادی از جمله مواردی است که حضرت آقا در ارتباط با ایشان در دوره‌های مختلف بیان فرمودند.
وی بیان کرد: قالیباف همیشه در طول این 45 سال انقلاب سرباز بوده و در هر عرصه‌ای که فعالیت داشته با تمام توان فعالیت کرده و بهترین نتیجه را به دست آورده و به همین دلیل هم ما راه را در این تنگنا که الان در آن قرار داریم و می‌خواهیم با تحریم‌های ظالمانه دشمن مبارزه و مقابله کنیم، نیاز به شخصیتی همچون آقای قالیباف داریم.
نماینده مردم یزد و اشکذر و زارچ در مجلس شورای اسلامی گفت: امیدوارم در روز هشتم تیرماه اولا حضوری آگاهانه و پرشور در استان یزد ثبت شود و در روز نهم تیر‌ماه هم بتوانیم جشن پیروزی را با حضور عموم مردم برگزار کنیم.
انتهای پیام/781/