سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان شریف (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

توقف فرانسه و شکست هلند در نیمه اول

تسنیم | ورزشی | سه شنبه، 05 تیر 1403 - 22:31
نیمه نخست دو دیدار برگزار شده از گروه D رقابت های فوتبال یورو 2024 با توقف فرانسه مقابل لهستان و شکست هلند برابر اتریش به پایان رسید.
هلند،فرانسه،بازي،اتريش،لهستان،امتياز،ديدار

به گزارش خبرگزاری تسنیم، دوازدهمین روز از رقابت‌های فوتبال یورو 2024 به میزبانی کشور آلمان، از ساعت 19:30 با برگزاری دو دیدار همزمان از گروه D آغاز شد.
در یکی از بازی‌ها تیم‌های فرانسه و لهستان در ورزشگاه دورتموند و به قضاوت مارکو گویدا از ایتالیا به مصاف هم رفتند که نیمه اول با تساوی بدون گل خاتمه یافت.
در این بازی زالفسکی از لهستان و آدرین رابیو از فرانسه کارت زرد گرفتند.
نکته مهم در این بازی بازگشت کیلیان امباپه به ترکیب اصلی فرانسه است.
او در دیدار با اتریش دچار شکستگی بینی شد و دیدار با هلند را نیز از دست داده بود.
در دیگر بازی امروز تیم ملی هلند در ورزشگاه المپیا اشتادیون شهر برلین مقابل اتریش قرار گرفت و در نیمه اول با نتیجه یک بر صفر شکست خورد.
تنها گل این نیمه را دونیل مالن بازیکن هلند در دقیقه 6 به اشتباه وارد دروازه تیمش کرد.
قضاوت این بازی را ایوان کروژلیاک از اسلواکی بر عهده دارد و در نیمه اول به پوش و ویمر از ارتیش کارت زرد نشان داد.
پیش از شروع این دو بازی همزمان، هلند و فرانسه با 4 امتیاز در رده‌های اول و دوم قرار دارند، اتریش با 3 امتیاز سوم است و لهستان بدون امتیاز رتبه چهارم را در اختیار گرفته است.
در صورت حفظ این دو نتیجه در پایان مسابقه، اتریش صدرنشین می‌شود، فرانسه در رده دوم قرار می گیرد و هلند نیز به رده سوم سقوط خواهد کرد.
انتهای پیام/