سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان شریف (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

استقبال تهرانی‌ها از مهمانی ده کیلومتری غدیر

باشگاه خبرنگاران | اجتماعی و حوادث | سه شنبه، 05 تیر 1403 - 22:25
شهردار منطقه ۱۰ از استقبال تهرانی‌ها از ویژه برنامه‌های مهمانی ده کیلومتری غدیر خبر داد.
جشن،منطقه،غدير،شهري،برگزار،اخ

مهدی اخ الصنایع؛ شهردار منطقه ۱۰ در حاشیه استودیو غدیر و در حاشیه مهمانی ده کیلومتری در جمع خبرنگاران اظهار کرد: امسال از مترو سبلان تا میدان آزادی این جشن با همت مدیریت شهری برگزار شد.
وی افزود: قبل از این جشن مدیران اجرایی این طرح مورد لطف مقام معظم رهبری قرار گرفته و همه فعالان این جشن در سال گذشته هدیه متبرکی را از مقام معظم رهبری گرفتند.
شهردار منطقه ۱۰ تهران تصریح کرد: منطقه ۱۰ نقش فعالی در جشن ده کیلومتری داشته و دارد؛ به دلیل استقبال مردم مجبور شدیم که تعداد زیادی از غرفه‌های شهرداری این منطقه را به موکب داران و مردم واگذار کنیم.
وی گفت: هماهنگی دستگاهی در جشن غدیر سالجاری بسیار بیشتر از سال گذشته بوده و ادارات مختلف شهری و سازمان و ارگانی ارتباط بیشتر مطلوب تری با هم داشتند.
اخ الصنایع خاطرنشان کرد: برنامه‌های جشن ملی و مناسبتی و حتی تشییع شهدا با عزم ویژه‌ای در این منطقه برگزار می‌شود و مدیریت شهری وظیفه هماهنگی بسیاری اقدامات را انجام می‌دهد، اما اجرا کننده اصلی آن مردم هستند.
وی افزود: مجموعه فعلی شهرداری هم اگر در سال‌های آینده نباشند قطعا جشن غدیر برگزار خواهد شد.
منبع: تسنیم