سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان شریف (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

آخرین وضعیت راه اندازی سازمان گردشگری شهرداری اعلام شد

باشگاه خبرنگاران | اجتماعی و حوادث | سه شنبه، 05 تیر 1403 - 22:25
عضو شورای شهر تهران آخرین وضعیت تشکیل سازمان گردشگری شهرداری تهران را اعلام کرد.
گردشگري،سازمان،برنامه،غدير،شهرداري،شوراي،شهر،قرار

سید احمد علوی؛ عضو شورای شهر تهران در حاشیه استودیو غدیر شهرداری منطقه ۱۰ و مهمانی ده کیلومتری در جمع خبرنگاران اظهار کرد: عید غدیر برای ما شیعیان بزرگترین عید محسوب می‌شود و طبیعی است که باید خیلی ویژه دیده شود.
وی افزود: تدبیر درست صورت گرفته این است که مخاطب اصلی اجتماع غدیر جوانان و نوجوانان هستند و برنامه ریزی شده تا این افراد در کنار خانواده‌ها حضور پیدا کنند و فضای معنوی و اعتقادی و خانواده محوری اساس خاصی را تجربه کنند.
عضو شورای شهر تهران درباره استمرار این جشن در سال‌های آینده تصریح کرد: این برنامه مردمی اداره می‌شود و در دوره‌های بعدی مدیریت شهری هم، چون مردم آنرا اجرا می‌کنند نگرانی برای ادامه این جشن در سال‌های آینده نداریم.
علوی گفت: آفت برنامه‌های مذهبی آن است که دولتی اداره شود ولی اربعین مردمی بوده و خواهد بود و برنامه غدیر، چون موکب داران پایه و اساس آن هستند و پایه و حاکمیت آن مردمی است با تغییر دولت‌ها اصل برنامه تحت الشاع قرار نمی‌گیرد.
وی درباره آخرین وضعیت تشکیل سازمان گردشگری تهران گفت: قرار بود که شهرداری اساسنامه سازمان گردشگری را ارایه دهد و سپس شورای شهر با این کار مجوز تاسیس سازمان گردشگری را بدهد.
این عضو شورای شهر تهران خاطرنشان کرد: یکی از مجموعه‌های شهرداری قرار است برنامه جایگزینی سازمان گردشگری به ما بدهند تا در سازمان امور اداری استخدامی کار‌های اصلی آن را انجام دهد.
وی ادامه داد: از بین سه شرکت قرار است یکی جایگزین مجموعه فعلی گردشگری شهرداری شود که در حقیقت او تشکیل دهنده سازمان گردشگری خواهد بود.
منبع: تسنیم