سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان شریف (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

بارش باران برای روزهای پایانی هفته در نواحی شمالی کشور

باشگاه خبرنگاران | اقتصادی | سه شنبه، 05 تیر 1403 - 22:01
مدیرکل پیش بینی سازمان هواشناسی گفت: طی روزهای پنج شنبه و جمعه در نواحی غرب و شمال غرب کشور شاهد بارش باران و رگبار و رعد و برق خواهیم بود.
البرز،چهارشنبه،نقاط،گردوخاك،رگبار،ارتفاعات،باد

صادق ضیائیان مدیرکل پیش‌بینی سازمان هواشناسی کشور در گفت وگو با خبرنگار باشگاه خبرنگاران با بیان اینکه امشب سه‌شنبه و فردا چهارشنبه در نواحی غرب و شمال غرب کشور با رگبار و رعدوبرق مواجه خواهیم بود گفت: فردا چهارشنبه در برخی نقاط استان‌های اردبیل آذربایجان غربی و شرقی، زنجان،گیلان، مازندران، گلستان، قزوین، البرز،‌ تهران و سمنان رگبار، رعدوبرق و وزش باد شدید موقت در برخی نقاط گردوخاک و در نقاط مستعد تگرگ پیش‌بینی می‌شود.
وی افزود: طی روزهای پنجشنبه و جمعه در استان‌های ساحلی خزر برخی نقاط استان‌های کردستان، زنجان، قزوین، خراسان شمالی و ارتفاعات استان‌های البرز، تهران و سمنان بارش خواهیم داشت.
ضیائیان تاکید کرد: از بعدازظهر چهارشنبه و روز پنجشنبه تشدید بارش و کاهش محسوس دما در استان‌های ساحلی خزر و اردبیل روی خواهد داد.
او بیان کرد: شنبه هفته آینده نیز در ارتفاعات شمال غرب و ارتفاعات البرز مرکزی رگبار پراکنده پیش‌بینی می‌شود.
تا روز جمعه در شمال شرق، شرق بخش‌هایی از مرکز و استان‌های واقع در دامنه‌های جنوبی البرز مرکزی در برخی ساعات وزش باد شدید و گردوخاک پیش‌بینی می‌شود.
وی افزود: امشب پدیده باد و گردوخاک در استان خوزستان دور از انتظار نیست.
از اواخر چهارشنبه و روز پنجشنبه خلیج فارس و دریای خزر مواج می‌شوند.
خبرنگار: محبوبه کباری