سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان شریف (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

وحیدی: تمام مناطق مرزی در امنیت و آرامش کامل است

تسنیم | استان‌ها | شنبه، 02 تیر 1403 - 18:13
وزیر کشور گفت: تمام مناطق مرزی کشورمان در امنیت و آرامش کامل است و در آستانه انتخابات سعی بر این است تا این امنیت و آرامش تداوم پیدا کرده و شرایط مطلوبی را در امنیت پایدار کشور شاهد باشیم.
تبليغات،انتخابات،ارس،مرزي،هكتار،300،كشورمان،روز،كشور،وحيدي،پ ...

به گزارش خبرگزاری تسنیم از اردبیل، احمد وحیدی عصر امروز در جریان سفر به شهرستان پارس‌آباد اظهار داشت: روند اجرایی انتخابات روند مناسب و مطلوب است و تمام استانداران، فرمانداران، بخشداران، عوامل اجرایی و نظارت پای کار آمدند تا یک انتخابات باشکوهی را در هشتم تیرماه شاهد باشیم.
وی تصریح کرد: کاندیداها مشغول تبلیغات انتخاباتی خود هستند و علاوه بر استفاده از ظرفیت صدا و سیما، با سفر به استان‌های مختلف سعی می کنند تا دیدگاه‌ها و برنامه‌های خود را مطرح کرده وفضای رقابتی سالم و امینی را برای یک انتخاب شایسته مهیا کنند.
وزیر کشور ضرورت ارتقای مشارکت مردم را در پای صندوق‌های رأی یادآور شد و گفت: در هفته جاری امیدواریم بر فضای شور و نشاط انتخاباتی افزوده شده و کاندیداها و طرفداران آنها با رعایت قوانین و مقررات به پر شور شدن برگزاری انتخابات چهاردهمین دوره ریاست جمهوری کمک کنند.
وحیدی افزود: در ایام تبلیغات کاندیداها سعی کردند تا از تخریب و فضای غبارآلود در ایام تبلیغات پرهیز کنند و انتظار می‌رود هواداران آنها نیز ضوابط و مقررات را رعایت کرده و از تخریب و انتشار اخبار و گزارش‌های غلط پرهیز کنند.
وی در بخش دیگری از سخنان خود خاطرنشان کرد: تلاش ما بر این است تا در یک فضای سالم انتخاباتی رقابت‌ها را به پیش برده و با اتمام تبلیغات در روز چهارشنبه و اعمال ممنوعیت تبلیغات در روز پنجشنبه، خود را مهیای روز برگزاری انتخابات کنیم.
بازگشت 300 هکتار از اراضی کشورمان در نقطه صفر مرزی آذربایجان
وزیر کشور اضافه کرد: بر اثر جریان آب در رود ارس، قسمتی از زمین‌های حاشیه روز ارس از بین رفته بود و ما سعی کردیم با انتخاب پیمانکار نسبت به بازگرداندن 300 هکتار از زمین‌های از بین رفته، اقدام قانونی را انجام دهیم.
وحیدی بیان کرد: با اصلاح خط مرزی ارس این 300 هکتار زمین به اراضی کشورمان در نقطه مرزی ارس الحاق می‌شود که پیمانکار در این زمینه فعالیت عمرانی خود را آغاز کرده است.
وی در ادامه سخنان خود یادآور شد: براساس قول پیمانکار و پیگیری استاندار اردبیل قرار شد تا آخر شهریورماه این پروژه و کار ارزشمند انجام شده و 300 هکتار از اراضی کشورمان مجدد در خاک جمهوری اسلامی ایران احیا شود.
وزیر کشور تصریح کرد: تمام مناطق مرزی کشورمان در امنیت و آرامش کامل است و در آستانه انتخابات سعی بر این است تا این امنیت و آرامش تداوم پیدا کرده و شرایط مطلوبی را در امنیت پایدار کشور شاهد باشیم.
انتهای پیام/131/.