سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان شریف (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

‌توزیع گوشت گوساله طرح تنظیم بازار در فارس

تسنیم | استان‌ها | شنبه، 02 تیر 1403 - 18:12
رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان فارس از توزیع گوشت گرم گوساله وارداتی طرح تنظیم بازار در سطح این استان خبر داد.
گوشت،واردات،گرم،فارس،جهاد،توزيع،كشاورزي،استان

به گزارش خبرگزاری تسنیم از شیراز، مجتبی دهقان‌پور با اعلام این مطلب گفت: توزیع این نوع گوشت از 29 خرداد در سطح شهر شیراز آغاز شده است.
وی افزود: قیمت فروش هر کیلوگرم گوشت گرم گوساله وارداتی 299 هزار تومان تعیین شده و چند فروشگاه واقع در خیابان فلسطین به فروش این محصول اختصاص یافته است.
دهقان‌پور با اشاره به اینکه در حال حاضر 300 تن گوشت گرم گوساله برای توزیع در فروشگاه‌های مذکور به استان فارس اختصاص یافته است، تصریح کرد: تعاونی‌های مصرف کارکنان و کارگران می توانند با ثبت درخواست در سازمان جهاد کشاورزی استان فارس نسبت به تهیه این نوع گوشت برای کارکنان خود اقدام کنند.
رئیس سازمان جهادکشاورزی فارس تصریح کرد: حجم قابل توجهی از واردات گوشت گرم توسط بخش خصوصی و تعدادی از وارد کنندگان از کشور برزیل انجام می‌شود.
وی با اشاره به اینکه تقویت زنجیره تولید از جمله اهداف واردات گوشت است، افزود: پیش‌بینی می‌شود با افزایش سیر صعودی واردات گوشت، بازار این محصول به ثبات رسیده و شاهد تثبیت و نزول قیمت‌ها باشیم.
دهقان‌پور بیان کرد: ایجاد توازن بین میزان تولید و بازار مصرف از دیگر اهداف واردات گوشت قرمز است و با توجه به افزایش قیمت آن در ماه‌های گذشته واردات این کالا برای کمک به معیشت مردم در دستور وزارت جهاد کشاورزی قرار گرفته است.
رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان فارس اضافه کرد: محدودیتی برای واردات گوشت گرم و منجمد وجود ندارد و بسته به میزان تقاضای مردم توزیع گوشت ادامه خواهد داشت.
انتهای پیام/424