سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان شریف (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

قائمشهر بر سکوی قهرمانی مسابقات کشتی بسیج مازندران ایستاد

تسنیم | استان‌ها | شنبه، 02 تیر 1403 - 18:12
مسابقات کشتی آزاد قهرمانی بسیج استان مازندران به میزبانی شهرستان بابلسر برگزار شد و با پیروزی کشتی گیران قائمشهری به پایان رسید.
مسابقات،بسيج،كشتي،دوره،سيزم،شهرستان،برگزاري

به گزارش خبرگزاری تسنیم از ساری، سردار سیاوش مسلمی؛ فرمانده سپاه کربلا در حاشیه این مسابقات گفت: سال گذشته توفیقات بسیار خوبی در حوزه بسیج داشتیم به گونه‌ای که در مسابقات سیزم جهانی، حداکثر افراد از بسیج کشور بودند و به همین منظور در این دوره استقبال خوبی از مسابقات شد.
وی افزود: در این دوره از مسابقات که از نظر کیفی و کمی در بهترین وجه ممکن درحال برگزاری است، دویست و چهل نفر از برترین های کشتی در حوزه بسیج شرکت کردند.
سردار مسلمی ضمن تقدیر و تشکر از مجموعه تربیت بدنی و فرمانده سپاه شهرستان بابلسر، هیئت کشتی استان و هیئت‌های کشتی سراسر استان که در برگزاری این دوره از مسابقات کمک کردند، گفت: ما شاهد برگزاری مسابقات کشتی آزاد قهرمانی بسیج استان مازندران در بالاترین سطح فنی هستیم که نتیجه تلاش، هماهنگی و هم افزایی همه مسئولان و دست اندرکاران است.
وی از انتخاب برترین کشتی گیران برای شرکت در مسابقات پیش رو خبر داد و بیان کرد: در این دوره از مسابقات بهترین افراد در حوزه بسیج از بیست و دو شهرستان حضور پیدا کردند و از بین این افراد برای مسابقات سیزم آسیایی و سیزم جهانی که در پیش رو است، انتخاب خواهند شد ضمن اینکه با بررسی که توسط گروه فنی مسابقات انجام می شود، افراد برای لیگ دست یک و برتر کشور انتخاب خواهند شد.
در پایان این دوره از رقابت‌ها، شهرستان قائمشهر به مقام نخست دست یافت و شهرستان‌های جویبار و ساری به ترتیب مقام های دوم و سوم را از آن خود کردند.
انتهای پیام/