سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان شریف (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

بیماران در بیمارستان امام خمینی اهواز بیمه می‌شوند - تسنیم

تسنیم | استان‌ها | شنبه، 02 تیر 1403 - 17:49
سرپرست بیمارستان امام خمینی (ره) اهواز گفت: این بیمارستان در راستای رسالت انسان دوستانه و با هدف ارائه خدمات درمانی به اقشار نیازمند، شرایطی را برای فعال سازی بیمه درمانی بیماران بدون بیمه فراهم کرده است.
بيماران،بيمه،درماني،طرح،بيمارستان،درمان

به گزارش خبرگزاری تسنیم از اهواز، دکتر محمد امین زرگر بیان کرد: با اجرای این طرح، بیماران می‌توانند بدون نیاز به خروج از بیمارستان، نسبت به فعال کردن بیمه درمانی خود اقدام کرده و از مزایای آن در طول درمان بهره‌مند شوند.
وی افزود: از آنجا که نداشتن پوشش بیمه‌ای، می‌تواند بار سنگینی بر دوش بیماران و خانواده‌های آنان بگذارد به همین دلیل، با همکاری سازمان‌های ذیربط، شرایطی را فراهم کرده‌ایم تا بیماران بدون بیمه بتوانند بدون دغدغه و در اسرع وقت، نسبت به فعال‌سازی بیمه درمانی خود اقدام کنند.
زرگر ابراز امیدواری کرد: با اجرای این طرح، بتوانیم قدمی در جهت رفع مشکلات بیماران نیازمند برداشته و به تامین سلامت جامعه کمک کنیم.
سرپرست بیمارستان امام خمینی (ره) اهواز ادامه داد: این طرح گامی مهم در جهت تسهیل دسترسی به خدمات درمانی برای اقشار نیازمند جامعه به شمار می‌رود و از دغدغه‌های بیماران فاقد بیمه در خصوص هزینه‌های درمان می‌کاهد.
وی خاطرنشان کرد: این طرح می‌تواند به تسریع روند درمان بیماران نیز کمک کند زیرا دیگر نیازی به خروج از بیمارستان برای پیگیری امور مربوط به بیمه درمانی نیست.
انتهای پیام/