سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان شریف (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

خرید 336 هزار تن گندم تضمینی در فارس

تسنیم | استان‌ها | شنبه، 02 تیر 1403 - 17:49
مدیر تعاون روستایی استان فارس گفت: خرید تضمینی گندم توسط شبکه تعاون روستایی استان فارس از مرز 336 هزار تن عبور کرد.
استان،گندم،خريد،تن،تعاون

به گزارش خبرگزاری تسنیم از شیراز، حمید رشیدی در حاشیه بازدید از وضعیت خرید گندم در استان فارس گفت: امسال خرید تضمینی گندم توسط 100 مرکز شبکه تعاون روستایی استان در سطح 37 شهرستان در حال انجام است و تاکنون 336 هزار تن در این مراکز گندم خریداری شده است.
وی با بیان اینکه شهرستان‌های فسا با 34 هزار و 600 تن، لارستان با 30 هزار تن و مرودشت با 28 هزار تن بیشترین میزان خرید گندم را در سطح شبکه تعاون روستایی استان به خود اختصاص داده‌اند، افزود: تاکنون 430 هزار تن گندم در استان با نرخ تضمینی خریداری شده است.
رشیدی بیان کرد: خرید تضمینی گندم توسط شبکه تعاون روستایی استان با تلاش شبانه‌روزی همکاران ادارات شهرستان‌ها و تشکل‌های مربوطه و براساس دستورالعمل‌ها و با دقت انجام می‌گیرد تا کشاورزان استان با آرامش و بدون دغدغه حاصل دسترنج خود را تحویل دولت دهند.
مدیر تعاون روستایی استان فارس یادآور شد: سال گذشته میزان خرید تضمینی گندم در سطح استان بیش از یک میلیون تن بود که از این میزان، حدود 65 درصد خرید توسط شبکه تعاون روستایی از کشاورزان تحویل گرفته شد.
انتهای پیام/424