سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان شریف (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

از حسادت اروپا به جوانان اسپانیایی تا مجروح شدن اسطوره ایتالیا در درگیری با سارقان مسلح

باشگاه خبرنگاران | ورزشی | شنبه، 02 تیر 1403 - 17:49
روزنامه های ورزشی امروز اروپا به حواشی و موضوعات مختلف فوتبال در این قاره پرداخته است.
تيتر،روزنامه،ايتاليا،اشاره،يورو،بازي،ملي،تيم،تورام،اسپانيا،ف ...

روزنامه های ورزشی اروپا
روزنامه گاتزتا دلواسپرت ایتالیا تیتر زده ایتالیا دوباره ساخته می شود.
ایتالیا که مقابل اسپانیا نمایش ضعیفی ارائه کرد و شکست خورد، در دیدار مقابل کرواسی باید نوسازی شود و برای صعود به مرحله بعد یورو خودش را ثابت کند.
در بالای صفحه تیتر باجو عجب کابوسی دیده می شود که اشاره به اتفاقی که برای اسطوره فوتبال ایتالیا رخ داده دارد.
۵ سارق مسلح در جریان مسابقه ایتالیا و اسپانیا به خانه روبرتو باجو، ستاره پیشین تیم ملی ایتالیا که در حال تماشای فوتبال بود دستبرد زدند و او به همراه اعضای خانواده‌اش را گروگان گرفتند.
باجو سعی کرد از خودش مقابل سارقان دفاع کند، اما یکی از سارقان با قنداق اسلحه به سر او باجو کوبید و باعث ایجاد زخمی عمیق روی سر این ستاره پیشین آتزوری شد.
سپس سارقان اموال ارزشمند خانه از جمله پول، وسایل شخصی، ساعت و سایر وسایل ارزشمند را به سرقت بردند.
کوریره هم با تیتر یک ایتالیای دیگر محتوایی مشابه با گاتزتا رو درباره تیم ملی این کشور به کار برده و معقتده اسپالتی برای دیدار با کرواسی، نیمی از ترکیب را عوض می کند.
اما تیتر اصلی کوریره به داستان یووه و مورتا اشاره داره که گویا این دو برای بار سوم قراره به هم برسن و کویره برای این موضوع از تیتر یووه-موراتا برای بار سوم؛ آماده برای ترک اتلتیکو استفاده کرده.
توتواسپرت هم با اشاره به تغییرات ترکیب ایتالیا برای دیدار با کرواسی معقتد است که اسپالتی برای استفاده از فاجولی هافبک جوان یووه در مرکز زمین وسوسه شده است.
خط هافبک ایتالیا متشکل از بارلا و جورجینیو در بازی با انگلیس خیلی ضعیف بودند و احتمالا در بازی دوشنبه شب با کرواسی فاجولی جوان جانشین جورجنیو باتجربه در مرکز زمین می شود.
در مرکز صفحه هم تیتر یووه – تورام مسیر داغ به چشم میخورد.
یوونتوس برای تقویت خط هافبک خودش، کفران تورام دومین پسر لیلیان تورام اسطوره باشگاه یوونتوس را در نظر دارد و می‌خواهد با حدود ۱۵ تا ۱۸ میلیون یورو این بازیکن ۲۳ ساله را به خدمت بگیرد.
پسر بزرگ لیلیان تورام یعنی مارکوس تورام عضو باشگاه اینتر است.
روزنامه اکیپ فرانسه با اشاره به تساوی بدون گل دیشب فرانسه و هلند در یورو ۲۰۲۴ تیتر زده: صفر از راه رسید.
این نتیجه اولین بازی بدون گل این جام بود.
روزنامه مارکای اسپانیا با چاپ عکس ستارگان فعلی و سابق باشگاه رئال مادرید یعنی رونالدوی ۳۹ ساله و آرداگولر ۱۹ ساله به جدال امروز این دو در قالب تیم‌های پرتغال و ترکیه در یورو ۲۰۲۴ پرداخته و نوشته: گولر، رونالدو را به چالیش می کشد.
اسپانیایی‌ها همچنان از نمایش ستارگان جوان تیمشون مقابل ایتالیا هیجان زده اند و مارکا با اشاره به عملکرد فوق العاده نیکو ویلیامز ۲۱ ساله در آن بازی نوشته: رسانه‌های اروپا تسلیم درخشش نیکو ویلیامز
آ اس در کنار نیکو ویلیامز، عکس لامین یامال ستاره ۱۷ ساله لاروخا رو هم اضافه کرده و برای درخشش این دو وینگر اسپانیا تیتر زده: حسادت اروپا این روزنامه همچنین با اشاره به تساوی دیشب هلند و فرانسه در غیاب امباپه نوشت: بدون امباپه، بدون گل
موندودیپورتیو عکس مارک کوکوریا مدافع تیم ملی اسپانیا رو هم به یامال و ویلیامز اضافه کرده و از تیتر سوپراستار‌ها برای این سه استفاده کرده.
این روزنامه همچنین با تیتر بمب گوندوغان خبر داده که عملکرد خوب گوندوغان در ترکیب تیم ملی آلمان در رقابت‌های یورو ۲۰۲۴ باعث شده است که بارسا آماده دریافت پیشنهادات برای فروش او باشد و انتظار دارد که چنین پیشنهاد‌هایی از سوی باشگاه‌های عربستانی به زودی به دستش برسد و در این صورت آنها را به صورت جدی بررسی خواهد کرد.
آنها میخواهند این ستاره آلمانی را به خاطر تامین بودجه و فرار از سختگیری فیرپلی مالی به فروش برسانند.
روزنامه میرر انگلیس با چاپ عکس تمرینات تعادلی ملی پوشان این کشور از تیتر و اصطلاح جالبی برای آنها استفاده کرده و نوشته: مبارزه شیر‌ها جهت بازگشت تعادل به تیم.
روی آخرین پاهایمان.
این جمله در زبون انگلیسی یک اصطلاح به معنی با آخرین توان باقی مونده است.
میرر با این تیتر به دو بازی ضعیف انگلیس در یورو ۲۰۲۴ اشاره کرده و معقتده بازیکنان برای پایان دادن به این شرایط همه توانشون رو به کار میبرن.
یک اعتراف هم از گرت ساوتگیت سرمربی تیم ملی انگلیس چاپ شده که گفته: ستاره‌ها در افت هستند و کین از نظر آمادگی مشکل دارد.
روزنامه استاراسپورت هم همین جمله را از ساوتگیت تیتر کرده که گفته برای رسیدن به هدفمان آماده نیستیم.
روزنامه تایمز هم به بازی دیشب فرانسه و هلند پرداخته با این عنوان: مبارزه فرانسه بدون امباپه این روزنامه همچنین نوشته بایرن مونیخ به دنبال فعال کردن بند آزاد سازی ۶۰ میلیون یورویی اولیسه بازیکن فرانسوی کریستال پالاسه و میخواد اونو به مونیخ بیاورد.