سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان شریف (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

تاکید بر واگذاری زمین به متقاضیان طرح‌ جوانی جمعیت در اصفهان

تسنیم | استان‌ها | شنبه، 02 تیر 1403 - 17:49
استاندار اصفهان گفت: واگذاری زمین به متقاضیان در طرح جوانی جمعیت، در دستور کار فرمانداران و اداره کل راه و شهرسازی استان اصفهان قرار بگیرد.
مسكن،دهاقان،اصفهان،واحدي،108،شهرستان،استان،شوراي،تصميمات

به گزارش خبرگزاری تسنیم از اصفهان، سیدرضا مرتضوی در یکصد و بیست و ششمین جلسه شورای مسکن استان اصفهان گفت: واگذاری زمین به متقاضیان در طرح‌ جوانی جمعیت، در دستور کار جدی فرمانداران و اداره کل راه و شهرسازی استان اصفهان قرار بگیرد زیرا اجرای این طرح در حفظ و تقویت سرمایه اجتماعی بسیار اثرگذار است.
وی همچنین با تأکید بر تمرکززدایی و پای‌بندی به اختیارات و تصمیمات شورای مسکن شهرستان‌های استان اصفهان ادامه داد: اگر به دنبال برقراری نظم و پیشبرد اهداف استان اصفهان در حوزه مسکن هستیم، باید نسبت به تصمیمات شورای مسکن شهرستان‌ها پای‌بند باشیم.
استاندار اصفهان تصریح کرد: اقتضائات و شرایطی که شوراهای مختلف شهرستان‌ها از جمله شورای مسکن می‌توانند با تعامل و بررسی موردی با مردم تصمیم‌گیری و اجرا کنند قابل احترام است و خود را نسبت به این تصمیمات متعهد می‌دانیم.
بررسی پروژه 108 واحدی دهاقان
علی جمشیدیان، فرماندار شهرستان دهاقان نیز در حاشیه این نشست از بررسی مسائل مرتبط با پروژه 108 واحدی مسکن این شهرستان خبر داد و گفت: در این نشست مسائل مرتبط با نحوه تحویل پروژه 108 واحدی مسکن دهاقان و نحوه احداث فاضلاب این مجموعه تعیین تکلیف شد.
وی با اشاره به تمدید تسهیلات مورد نیاز برای اتمام پروژه‌ 108 واحدی مسکن دهاقان، افزود: در این نشست همچنین زمینه تأمین مالی در راستای پرداخت تسهیلات 1400 واحدی جهش مسکن با دستور ویژه استاندار اصفهان تعیین شد.
فرماندار شهرستان دهاقان تصریح کرد: در دولت سیزدهم در شهر دهاقان 60 هکتار الحاق به محدوده شهر در راستای انجام طرح جهش مسکن صورت پذیرفته که به ظرفیت مسکونی شهر دهاقان 30 درصد افزوده خواهد شد.
جمشیدیان افزود: در حوزه مسکن روستایی شهرستان دهاقان نیز 2500 متقاضی تأیید شده دارد که تاکنون برای نیمی از این متقاضیان زمین مورد نیاز تأمین شده است.
انتهای پیام/163