سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان شریف (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

نقش حاج قاسم را بازی کردم، ولی سکانس‌هایم حذف شد

آفتاب | فرهنگی و هنری | شنبه، 02 تیر 1403 - 17:48
ابوالفضل همراه، بازیگر سینما و تلویزیون گفت: همچنان صبوری می‌کنم تا در نهایت با یک کار خوب از شهید سلیمانی به ایشان ادای دین کنم.
نقش،شهيد،سليماني،پيشنهاد،بازي،قاسم

نقش حاج قاسم را بازی کردم، ولی سکانس‌هایم حذف شد
ابوالفضل همراه، بازیگر سینما و تلویزیون گفت: همچنان صبوری می‌کنم تا در نهایت با یک کار خوب از شهید سلیمانی به ایشان ادای دین کنم.
ابوالفضل همراه، بازیگر سینما و تلویزیون درباره پیشنهادات بازی در نقش شهید سلیمانی گفت: در ۲ سال گذشته، کار‌های متعددی هم در حوزه تئاتر و هم در عرصه سینما برای بازی در نقش شهید سلیمانی به من پیشنهاد شده است، در برخی از آن‌ها حضور پیدا کردم که نمونه آن نمایش "شهدای غواص" بود که در تهران و کیش اجرا شد.
یکی دو کار سینمایی هم به من پیشنهاد شد؛ در یکی از آن‌ها نقش شهید پورجعفری به من پیشنهاد شد که متأسفانه به نتیجه نرسید و به مشکلاتی برخورد کردند.
در فیلم سینمایی «احمد» بود که در نقش شهید سلیمانی بازی کردم، اما بنابر دلایلی نقش حاج قاسم و سکانس‌های مربوط به من از فیلم حذف شد.
بعد از این اتفاق، از عوامل تولید درخواست کردم که اسمم را هم از تیتراژ دربیاورند، چرا که باعث ایجاد سردرگمی می‌شد.
صحبت اصلی بر سر اعتراض دوستانی بود که می‌گفتند نقش حاج قاسم در این اثر سینمایی کمرنگ است، در حالی که ایشان نقش بسیار پررنگی در اصل اتفاق، یعنی ماجرای زلزله بم داشتند.
انتظار آن‌ها این بود که نقش شهید سلیمانی، نه به‌اندازه شهید کاظمی، اما به‌شکل پررنگ‌تر در فیلم دیده شود
همراه می‌گوید، چند کار دیگر هم در همین نقش به من پیشنهاد شده، اما از آنجا که احساس کردم کار‌های ضعیفی هستند، نپذیرفتم.
همچنان صبوری می‌کنم تا در نهایت با یک کار خوب از شهید سلیمانی به ایشان ادای دین کنم.