سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان شریف (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

فرار صهیونیست‌ها از ترس خطر جنگ با حزب‌الله - تسنیم

تسنیم | بین‌الملل | شنبه، 02 تیر 1403 - 17:31
همزمان با تقویت احتمال آغاز جنگ میان رژیم صهیونیستی و حزب الله لبنان، تصاویر منتشرشده از فرودگاه های سرزمین های اشغالی از صفوف گسترده شهرک نشینان صهیونیست به منظور فرار از سرزمین های اشغالی حکایت دارد.
اشغالي،حكايت،صهيونيستي،فرودگاه،ترك،همزمان

به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری تسنیم، همزمان با تشدید درگیری‌ها در جبهه شمالی سرزمین‌های اشغالی میان نیروهای مقاومت اسلامی لبنان و نظامیان ارتش رژیم صهیونیستی هراس از احتمال آغاز جنگ فراگیر، سرزمین‌های اشغالی را فراگرفته است.
تصاویر منتشرشده از سالن‌های خروجی فرودگاه بن‌گوریون تل‌آویو از ترک گسترده سرزمین‌های اشغالی توسط شهرک‌نشینان صهیونیست در نتیجه تقویت احتمال درگیری میان حزب‌الله و ارتش اسرائیل حکایت دارد.
رسانه‌های صهیونیستی مدعی شدند در روزهای اخیر بیش از 62500 نفر به‌طور روزانه از طریق فرودگاه بن‌گوریون سرزمین‌های اشغالی را ترک کرده‌اند که این عدد بالاترین رقم از زمان آغاز عملیات طوفان الاقصی در 15 مهر 1402 تا امروز قلمداد می‌شود.
همزمان گمانه‌زنی‌های رسانه‌ای از درخواست برخی کشورهای غربی از شهروندان خود به‌منظور خودداری از سفر به سرزمین‌های اشغالی و یا خروج اتباع این کشورها از فلسطین اشغالی حکایت دارند.
انتهای پیام/+