سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان شریف (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

شرح ماجرای حمله سارقان از زبان روبرتو باجو

باشگاه خبرنگاران | ورزشی | شنبه، 02 تیر 1403 - 17:19
سارقان مسلح به خانه ستاره سابق فوتبال جهان و ایتالیا حمله و وی را راهی بیمارستان کردند.
باجو،روبرتو،سرقت،ايتاليا،سارقان،روبرو

سایت ناپولی کالچو در مورد سرقت از خانه روبرتو باجو همزمان با دیدار تیم‌های ایتالیا و اسپانیا در یورو ۲۰۲۴ نوشت: زمانی که روبرتو باجو ستاره سابق فوتبال ایتالیا مشغول دیدن بازی تیم ملی کشورش و اسپانیا بود با سارقان روبرو شد و ماجرا را اینگونه تشریح کرد.
وی می ‌گوید: بازی در جریان بود و من ناگهان با ۲ سارق روبرو شدم و نمی‌دانم از کجا وارد خانه شده بودند و من به تصور اینکه فقط همین ۲ نفر هستند با آنها درگیر شدم، اما به ترتیب یکنفر دیگر و پس از آن سارق چهارم نیز اضافه شد و با اسلحه به سر من ضربه زدند.
روبرتو باجو که از ناحیه سر و پیشانی سمت راست دچار شکستگی شده بود پس از بخیه زدن در بیمارستان مرخص شد و تحقیقات در زمینه شناسایی سارقان و پیدا کردن نشانه‌هایی از آنها در منزل روبرتو باجو و اطراف آن ادامه دارد.
تاکنون ستاره‌های زیادی در فوتبال ایتالیا با سرقت روبرو شده اند و سارقان مقادیر زیادی طلا، پول و اشیاء قیمتی را به سرقت برده اند و بزرگترین آن سرقت از خانه دوناروما دروازه بان تیم ملی ایتالیا و باشگاه پاری سن ژرمن بود که حدود ۵۰۰ هزار یورو تخمین زده شد.