سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان شریف (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

رسانه‌ها شور انتخاباتی را در جامعه ایجاد کنند - تسنیم

تسنیم | استان‌ها | شنبه، 02 تیر 1403 - 17:13
استاندار گلستان با بیان اینکه رسانه ها به برگزاری انتخابات پرشور با مشارکت بالا کمک کنند، تأکید کرد: مجریان انتخابات حق دخالت له یا علیه هیچ نامزدی را ندارند و البته دولت سیزدهم عدم سوء گیری مدیران را در زمینه انتخابات مورد توجه قرار داده است.
انتخابات،گلستان،مشاركت،حمايت،استاندار،مسير،استان،جمهوري،زنگا ...

به گزارش خبرگزاری تسنیم از گرگان، علی‌محمد زنگانه ظهر امروز در نشست خبری با قدردانی از تلاش‌ها و زحمات رسانه‌های استان گلستان در مسیر خدمت و توسعه استان اظهار کرد: حمایت از رسانه را همواره مورد توجه قرار داده‌ام و خصوصا حمایت معنوی از اصحاب رسانه را داشته ام و در مسیر حمایت اعلام کردم که هیچ مدیری حق ناراحتی از انتقاد و پیشنهاد رسانه‌ها را ندارد و برای شکایت نیز باید با مشورت استاندار باشد.
استاندار گلستان گفت: برای حمایت از رسانه‌ها برخی مطالبات را پیگیری کردیم و البته بیش از 7.9 میلیارد تومان در حوزه آگهی پرداخت شد و بیش از 100 مورد تسهیلات ارزان قیمت 150 میلیون تومان به اصحاب رسانه پرداخت شده و پرداخت 110 مورد دیگر در دست بررسی است.
وی در ادامه با اشاره به در پیش بودن انتخابات ریاست جمهوری یادآور شد: در انتخابات پیشین استان گلستان رتبه سوم مشارکت را داشته اند و در انتخابات پیش رو هم این حمایت از نظام تکرار خواهد شد.
مشارکت مردم در انتخابات قابل مقایسه با جهان نیست و همواره حضور پرشور مردم پای‌بندی آنان به جمهوری اسلامی را ثابت کرده است.
زنگانه خاطرنشان کرد: دیپلماسی سراسر عزت کشور در 33 ماه گذشته باید در آینده نیز تکرار و تقویت شود.
ما نیز به دنبال رئیس جمهوری فعال، پرکار، آگاه، معتقد به مبانی نظام همچون شهید رئیسی هستیم.
وی خاطرنشان کرد: انتظار می‌رود در انتخابات پیش‌رو اخلاق و رعایت قانون حاکم باشد و ستاد نامزدها موظف به رعایت حریم‌ها هستند.
همچنین امیدواریم صحنه انتخابات صحنه عزت و حماسه باشد و به فرمایش رهبری صحنه کِش و واکش برای به‌دست آوردن قدرت به هر قیمتی نباشد.
استاندار گلستان با بیان اینکه رسانه‌ها به برگزاری انتخابات پرشور با مشارکت بالا کمک کنند، تأکید کرد: مجریان انتخابات حق دخالت له یا علیه هیچ نامزدی را ندارند و البته دولت سیزدهم عدم سوء گیری مدیران را در زمینه انتخابات مورد توجه قرار داده است.
وی افزود: بهترین اقدام در مسیر ارتقای مشارکت، آگاه‌سازی مردم نسبت به خدمات صورت گرفته و البته خدمت به مردم است.
ما با تمام ظرفیت محیطی از جمله بنرها، بیلبوردها و غیره در مسیر افزایش مشارکت عمومی گام برمی‌داریم.
زنگانه با اشاره به تمهیدات اندیشیده شده برای حضور فعالانه رسانه‌ها برای به تصویر کشیدن شور انتخابات در پای صندوق‌های رأی گفت: چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری در هزار و 212 شعبه ثابت و 303 سیار و مجموعا هزار و 515 شعبه، آرای مردم را جمع آوری می‌کنند.
وی گفت: همانطور که گفته شد در انتخابات گذشته گلستان سومین استان در نرخ مشارکت کشور بوده است.
تمامی شعب انتخابیه در انتخابات پیشین 100 درصد از ابتدای زمان رأی گیری آماده بودند و تمامی شعب انتخابیه، صورتجلسه آنلاین پایان رای‌گیری داشتند که تلاش‌های ستاد انتخابات و تمامی دستگاه‌های نظارتی و بازرسی شایسته تقدیر است.
استاندار گلستان بیان کرد: مهمترین مطالبه بنده به عنوان شهروند و خدمت‌گزار مردم از رئیس جمهور چهاردهم این است که بسیاری از بسترسازی‌ها در گلستان که طی 33 ماه گذشته صورت گرفته را ادامه دهد و خود را ملزم به توجه به مصالح مردم ‌بداند.
انتهای پیام/582