سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان شریف (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

نیکوکار مقیم خارج از کشور 3 زندانی را آزاد کرد

تسنیم | اجتماعی و حوادث | شنبه، 02 تیر 1403 - 17:12
نیکوکاری با واریز 200 میلیون تومان به حساب ستاد دیه استان تهران، زمینه آزادی سه نفر زندانی بدهکار نیازمند جرایم غیرعمد را فراهم کرد.
پرداخت،زنداني،آزادي،تومان،استان،نيكوكار

به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری تسنیم، نیکوکاری با اهدای پس‌انداز خود، بخشی از بدهی سه زندانی نیازمند را پرداخت کرد.
این نیکوکار که ساکن خارج از کشور است، ضمن تماس با ستاد دیه استان تهران سه نفر زندانی نیازمند جرایم غیرعمد را انتخاب کرد و با واریز 200 میلیون تومان که پس‌انداز وی بود، در پرداخت بدهی آنان سهیم شد.
همچنین این سه زندانی انتخاب شده توسط نیکوکار یاد شده، یک زن و دو مرد بودند در مجموع 650 میلیون تومان باید به شکات خود پرداخت می‌کردند که خیرین دیگر مبالغی پرداخت کرده و این سه نفر برای آزادی نیاز به 200 میلیون تومان داشتند.
این خبر می‌افزاید؛ بنا به این خبر، خیرین و نیکوکارانی که قصد کمک به آزادی زندانیان جرایم غیر عمد را دارند همواره می‌توانند از طریق شماره کارت 6037991899675916 در این امر خیر سهیم باشند.
همچنین در صورت تمایل ضمن مراجعه حضوری به ستاد دیه استان تهران واقع در خیابان کریمخان زند، خیابان سنایی، اعرابی 5، پلاک 19، طبقه اول، شماره تلفن 88861992با نحوه ارسال کمک‌های مالی و آزادی زندانیان استان آشنا شوند.
انتهای پیام/