سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان شریف (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

آذربایجانی: سیاست سپاهان حفظ بازیکنان اصلی است

تسنیم | ورزشی | شنبه، 02 تیر 1403 - 17:12
مدیرعامل باشگاه سپاهان می گوید رامین رضاییان برای جدایی باید با آنها مذاکره کند و سیاست طلایی پوشان حفظ بازیکنان اصلی تیم است.
سپاهان،فصل،مرخصي،كادر،بازيكنان،فني،زمان،رضاييان

مهدی آذربایجانی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، در مورد زمان آغاز تمرینات پیش فصل سپاهان پیش از تقابل در پلی آف لیگ نخبگان آسیا، اظهار داشت: بعد از پایان فصل و قهرمانی در جام حذفی، اعضای تیم فعلاً استراحت می‌کنند.
طبق برنامه‌ریزی که کادر فنی داشته، تمرینات پیش فصل را آغاز می‌کنیم و در تلاش هستیم اردوی پیش فصل را برگزار کنیم.
وی در پاسخ به این سؤال که آیا اردوی پیش فصل سپاهان، در خارج از کشور برگزار می‌شود، عنوان کرد: مشغول بررسی هستیم و همه چیز طبق برنامه انجام خواهد شد.
«مورایس و دیگر اعضای کادر فنی سپاهان از تهران عازم پرتغال شدند.
تا چه مدت مرخصی آنها ادامه پیدا خواهد کرد و آیا مدت مرخصی آنها 10 روز است؟»‌ مدیرعامل باشگاه سپاهان در واکنش به این سؤال تصریح کرد: آنها مرخصی گرفتند و در زمان مقرر به ایران بازخواهند گشت و همه چیز سر وقت انجام خواهد شد.
آذربایجانی در مورد سیاست نقل و انتقالاتی سپاهان در فصل بیست و چهارم لیگ برتر و تعداد بازیکنانی که باید جذب شوند، گفت: بر اساس لیستی که کادر فنی به ما داده، بازیکنان جدید را جذب می‌کنیم.
فعلاً زود است که از تعداد آنها صحبت کنیم.
در زمان خودش به صورت رسمی اعلام خواهیم کرد.
وی راجع به اینکه آیا جدایی رامین رضاییان و فرشاد احمدزاده از سپاهان قطعی شده است، تأکید کرد: بازیکنان بر اساس قرارداد و آپشن‌هایی که دارند با ما همکاری می‌کنند.
هنوز رضاییان با ما برای جدایی مذاکره نکرده و سیاست ما حفظ بازیکنان اصلی تیم است.
انتهای پیام/