سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان شریف (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

فعال سازی 1515 شعبه اخذ رأی در گلستان

تسنیم | استان‌ها | شنبه، 02 تیر 1403 - 16:49
رئیس ستاد انتخابات گلستان با اشاره به پیش بینی یک هزار و 515 شعبه اخذ رأی در استان اعلام کرد: از این تعداد یک هزار و 212 شعبه ثابت و 303 شعبه نیز به صورت سیار، آرای مردم استان را اخذ خواهند کرد.
انتخابات،استان،گلستان،نفر،رأي،دوره،رئيس،اخذ،شعبه،ستاد

به گزارش خبرگزاری تسنیم از گرگان، سیدعلی مهاجر ظهر امروز در نشست با اصحاب رسانه استان گلستان با اشاره به آماده‌سازی بسترهای لازم برای برگزاری انتخابات باشکوه 8 تیرماه اظهار کرد: پس از حادثه تلخ و جانکاهی که برای رئیس جمهور شهید آیت‌الله دکتر رئیسی و همراهان ایشان رخ داد، طبق قانون باید در مدت 50 روز انتخابات برگزار و رئیس جمهور بعدی انتخاب شود.
رئیس ستاد انتخابات گلستان گفت: از 6 خردادماه پس از ابلاغ وزیر کشور ستاد انتخابات استان گلستان با هماهنگی هیئت نظارت فعالیت خود را آغاز کرد.
در تاریخ دهم خردادماه نیز اعضای هیئت‌های اجرایی مشخص شدند.
وی با اشاره به فعالیت 27 حوزه اصلی و فرعی اخذ رأی در استان افزود: برهمین اساس 351 نفر در قالب هیئت‌های اجرایی شامل 215 نفر از معتمدین 135 نفر اعضای حقوقی، به همراه هیئت‌های نظارت و بازرسی وظیفه برگزاری انتخابات را دارند.
مهاجر با اشاره به پیش بینی یکهزار و 515 شعبه اخذ رأی در استان اعلام کرد: از این تعداد یکهزار و 212 شعبه ثابت و 303 شعبه نیز به صورت سیار، آرای مردم استان را اخذ خواهند کرد.
وی با بیان اینکه چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری در گلستان نیمه الکترونیک خواهد بود، گفت: یک میلیون و 439 هزار و 735 نفر واجد شرایط در چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری هستند که از این تعداد 9 هزار و 643 نفر برای نخستین بار پای صندوق‌های رأی می‌روند.
رئیس ستاد انتخابات گلستان با یادآوری اینکه این استان در مشارکت‌های سیاسی از جمله انتخابات دوره گذشته مجلس شورای اسلامی جزو 3 استان برتر کشور بود، اظهار کرد: در این دوره از انتخابات مردم می‌توانند با دو سند هویتی شامل شناسنامه و کارت ملی به نامزد موردنظر خود رأی دهند.
انتهای پیام/582/.