سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان شریف (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

جشن خیابانی غدیر در ایلام برگزار می‌شود + فیلم - تسنیم

تسنیم | استان‌ها | شنبه، 02 تیر 1403 - 16:49
مدیرکل سازمان تبلیغات اسلامی استان ایلام از برگزاری جشن خیابانی غدیر برای اولین بار  در شهر ایلام خبر داد.
اسلامي،ايلام،تبليغات،اشاره،سازمان،رحيمي،توزيع،روز،برنامه،غدير

به گزارش خبرگزاری تسنیم از ایلام، علی رحیمی؛ مدیر کل سازمان تبلیغات اسلامی ایلام در نشست خبری با اصحاب رسانه ضمن گرامیداشت سالروز تاسیس سازمان تبلیغات اسلامی گفت: اگر فرهنگ تمدن و گفت‌وگوی اسلامی نبود، پایه های انقلاب پس از گذشت چند دهه این چنین محکم نبود.
مدیرکل سازمان تبلیغات اسلامی با اشاره به پرورش نسل انقلابی و مذهبی در آینده کشور گفت: طرح آرمان با بازه زمانی 5 ساله در تابستان سال جاری و با هدف شناسایی استعدادهای برتر اجرا می شود.
رحیمی با اشاره به برنامه‌ریزی‌های کشوری پیاده روی 312 کیلومتری عید غدیر در کشور افزود: این جشن در شهر ایلام در یک مسیر 2 کیلومتری حد فاصل (میدان امام خمینی «ره» تا میدان 22 بهمن ) از ساعت 15 الی 22 روز سه شنبه با فعالیت 60 غرفه مختلف فرهنگی، هنری، مذهبی، ایستگاه صلواتی و غیره برگزار می شود.
مدیرکل سازمان تبلیغات اسلامی ایلام با اشاره به اجرای برنامه های روز غدیر در مناطق مختلف استان به صورت محله محور گفت: مولودی خوانی، توزیع نذورات، قرعه کشی و اهدای جوایز از دیگر برنامه های این روز مبارک است.
وی یادآور شد: همچنین 1500 پرچم متبرک حضرت علی( ع) برای توزیع بین مردم با حضور سادات معزز بین مردم توزیع خواهد شد.
رحیمی همچنین با اشاره به برنامه ریزی‌ها برای غنی سازی اوقات فراغت دانش‌آموزان افزود: در 100 نقطه استان فعالیت های مختلفی اجرا خواهد شد.
.
انتهای پیام/180