سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان شریف (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

انتخابات سرنوشت‌ساز با مردم زنجان/ گزینه اصلح کیست؟ + فیلم - تسنیم

تسنیم | استان‌ها | شنبه، 02 تیر 1403 - 16:49
مردم زنجان معتقد هستند انتخاب ها در برهه های مختلف زندگی سرنوشت ساز هستند و حال باید در هشتم تیرماه برای انتخاب رئیس جمهور آینده کشورمان یک انتخاب سرنوشت ساز برای پیشرفت کشور انجام دهند.
انتخاباتي،كشور،انتخاب،اصلح،زنجان،گزينه

به گزارش خبرگزاری تسنیم از زنجان، با نزدیک شدن به روز برگزاری انتخابات، شور و نشاط انتخاباتی در کشور در حال افزایش است و آحاد مختلف مردم پیگیر اخبار انتخاباتی هستند.
هیجان انتخاباتی کل کشور را فراگرفته، از پیشکسوتان و میان‌سالان بگیرید تا دهه هشتادی‌ها و رأی اولی‌ها که باید در این شرایط حساس کشور گزینه اصلح را انتخاب کنند.
مقام معظم رهبری هم در سخنرانی‌های اخیر خود 33 بار بر این موضوع تأکید داشتند که فردی را انتخاب کنید که برای مدیریت کشور قوی و کارآمد باشد.
همین سخنان رهبری وظیفه همگان را مشخص می‌کند که باید برای انتخاب گزینه اصلح هوشیار باشیم.
در حال حاضر شش نامزد انتخاباتی با یکدیگر به رقابت می‌پردازند و باید ببینیم کدام یک از این شش نفر رئیس جمهور آینده کشورمان خواهد شد تا دولت چهاردهم را تأسیس کند.
در شهر زنجان هم شور انتخاباتی افزایش یافته و بنرها و پوسترهای مختلفی در سطح شهر نصب شده و ستادهای انتخاباتی هم مشغول تبلیغ نامزد انتخاباتی خود هستند.
خبرنگار تسنیم امروز در سطح شهر زنجان حاضر شد و با برخی شهروندان زنجانی در خصوص انتخاب گزینه اصلح و انتظارات آنان از رئیس جمهور آینده کشور صحبت کرد.
.
انتهای پیام/