خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

پنجشنبه، 04 مرداد 1403
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان شریف (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

ارائه خدمات حقوقی رایگان در بقاع متبرکه سراسر کشور

باشگاه خبرنگاران | اجتماعی و حوادث | شنبه، 02 تیر 1403 - 16:43
میزخدمت مرکز وکلا، کارشناسان رسمی و مشاوران خانواده قوه قضائیه در آستان مقدس امام زادگان در سراسر کشور برگزار شد.
حقوقي،مركز،خانواده،رئيس،اوقاف،مراجعان

حسن عبدلیان پور رئیس مرکز و حجت الاسلام والمسلمین حسنی نیا معاون حقوقی سازمان اوقاف با حضور در آستان مقدس امازاده صالح(ع) تجریش تهران به ارائه خدمات حقوقی به زائران و دیگر مراجعان پرداختند.
رئیس مرکز وکلا، کارشناسان رسمی و مشاوران خانواده قوه قضائیه گفت: همه ما به لحاظ اعتقادی و مذهبی اغلب اگر مشکلی داشته باشیم به امامان و امام زادگان علیهم السلام رو می‌کنیم لذا این اماکن مقدس منشا خیر و برکت هستند.
عبدلیان پور درادامه گفت: درچنین فضایی وقتی میزخدمت حقوقی و مشاوره خانواده دایر باشد چه بسا کسانی که با برخی مشکلات دچار فشار و سختی شده اند بتوانند با استفاده از حضور و دانش وکلا و مشاوران ما گره‌ای از کارشان باز شود.
رئیس مرکز افزود: لذا در جهت خدمت رسانی در چنین مکان‌های مقدسی با سازمان اوقاف و امورخیریه تفاهم نامه‌ای به امضا رسید که طی آن پنجشنبه آخر هرماه در بقاع متبرکه در سراسر کشور میز خدمات حقوقی و مشاوره خانواده برپا می‌شود تا به صورت رایگان به زائران و مراجعان خدمت رسانی کنند.