سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان شریف (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

اصلاح و بازسازی 314کیلومتر شبکه آبرسانی در چهارمحال‌وبختیاری - تسنیم

تسنیم | استان‌ها | شنبه، 02 تیر 1403 - 16:31
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان چهارمحال و بختیاری از اصلاح و بازسازی 314 کیلومتر از شبکه های آب در دولت سیزدهم خبر داد.
آب،كيلومتر،شركت،اقدامات،دولت،سيزدهم،شبكه

به گزارش خبرگزاری تسنیم از شهرکرد به نقل از روابط عمومی آبفا استان چهارمحال و بختیاری، محمد کریمی از از اصلاح و بازسازی 314 کیلومتر از شبکه‌های آب در دولت سیزدهم خبر داد و اظهار داشت: این شرکت در سال 1402 یکصدو سی و شش کیلومتر، در سال 1401 یکصد و بیست و هشت کیلومتر و در سال اول دولت سیزدهم 50 کیلومتر از شبکه های توزیع آب آشامیدنی را اصلاح و بازسازی کرده است.
وی افزود: در راستای افزایش کمی و کیفی آب شرب، پاسخگویی به درخواست‌های مکرر مردمی و جلوگیری از هدررفت آب، شرکت آبفا نسبت به انجام این مهم با حمایت‌های دولت شهید رئیسی این اقدامات را انجام داده است.
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان با اشاره به دیگر اقدامات شرکت آب و فاضلاب چهارمحال و بختیاری در دولت سیزدهم گفت: دولت سیزدهم با هدایت‌های شهید رئیسی در اقدامات جهادی در همه زمینه‌ها بخصوص در جهت ایجاد زیرساخت‌ها کمک کردند.
کریمی با اشاره به این اقدامات، عنوان کرد: اجرای شبکه و خط فاضلاب به طول 121 کیلومتر، حفر 38 حلقه چاه، تجهیز 18 حلقه چاه، اجرای خطوط انتقال آب 110 کیلومتر، توسعه شبکه توزیع آب 112 کیلومتر و اصلاح و باز سازی شبکه توزیع آب شرب 314 کیلومتر از جمله این اقدامات هستند.
مدیر عامل شرکت آبفا چهارمحال و بختیاری خاطرنشان کرد: این شرکت در شهرها و روستاهای سراسر استان این خدمات را به مردم شریف ارائه کرده است.
انتهای پیام/7540/