سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان شریف (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

یادواره نخستین بانوی شهیده رسانه کشور برگزار می‌شود - تسنیم

تسنیم | استان‌ها | شنبه، 02 تیر 1403 - 16:31
رئیس سازمان بسیج رسانه استان گیلان از برگزاری یادواره شهیده «طاهره حدادنژاد» 25 شهریورماه 1403 در گیلان خبر داد و گفت: در حاشیه اختتامیه دومین جشنواره حریم رسالت، پوستر شهیده «طاهره حدادنژاد» نخستین بانوی شهیده رسانه کشور رونمایی شده بود.
بانوان،جشنواره،رسالت،حريم،گيلان،رسانه،برگزاري،استان،گزارش،كش ...

به گزارش خبرگزاری تسنیم از رشت، سرهنگ مهدی پارسا ظهر امروز در نشست خبری سومین جشنواره رسانه‌ای بانوان حریم رسالت ضمن تقدیر از تلاش‌ها و اهتمام بانوان رسانه‌ای استان در حوزه تولید محتوای رسانه‌ای برای جبهه انقلاب اظهار کرد: ابتکار، ایده و خلاقیت جشنواره حریم رسالت مربوط به گیلان بوده و در واقع اولین رویداد رسانه‌ای با محوریت بانوان است.
رییس سازمان بسیج رسانه استان گیلان با اشاره به اینکه برگزاری جشنواره ملی حریم رسالت دو سال متوالی به میزبانی استان گیلان رضایت کامل را در سطح ملی به همراه داشته است، افزود: امروز نقش و اهمیت رسانه برای بانوان و تاثیرگذاری این قشر در تحولات مختلف اجتماعی بر کسی پوشیده نیست و گیلان نیز به‌عنوان قطب رسانه‌ای بانوان کشور می‌تواند پرچمدار برگزاری بسیاری از رویدادهای مهم رسانه‌ای در سطح کشور باشد.
به گفته وی، پوستر جشنواره حریم رسالت به چهار زبان ترجمه شده و سال گذشته نیز 124 پیام از طرف کشورهای خارجی به این جشنواره ارسال شد که در پیام‌های خود از برگزاری چنین رویدادی با محوریت بانوان ابراز رضایت و تقدیر کردند.
پارسا با اشاره به اینکه بانوان رسانه‌ای جبهه انقلاب از پیام‌رسان بزرگ نهضت عاشورا حضرت زینب (س) در حوزه جهاد تبیین درس خواهند گرفت، بیان کرد: ارتباط با خبرنگاران جهان اسلام و جبهه مقاومت از دیگر برنامه‌های سومین جشنواره حریم رسالت خواهد بود.
رییس سازمان بسیج رسانه استان گیلان با اشاره به قالب‌های جشنواره تصریح کرد: کلیپ و گزارش ویدیوئی، موشن‌گرافی، اینفوگرافی، مستند، پادکست، عکس، گزارش تحقیقی و تحلیلی، یادداشت و سرمقاله، گزارش خبری، مصاحبه و تیتر جزو قالب‌های جشنواره حریم رسالت هستند و بانوان رسانه‌ای تا 30 شهریور 1403 برای ارسال آثار فرصت دارند.
به گفته پارسا، آثار تولیدی باید در بازه زمانی 30 آبان 1402 تا 30 شهریور 1403 تولید و در یکی از رسانه‌های دارای مجوز منتشر شده باشد و هر بانوی خبرنگار می‌تواند پنج اثر در هر قالب به دبیرخانه جشنواره ارسال کند.
وی با بیان اینکه امسال میزبان برخی بانوان رسانه‌ای جبهه مقاومت نیز خواهیم بود افزود: در حاشیه اختتامیه دومین جشنواره حریم رسالت، پوستر شهیده «طاهره حدادنژاد» نخستین بانوی شهیده رسانه کشور رونمایی شده بود و در ادامه این شهیده گیلانی به عنوان شهید شاخص سازمان بسیج رسانه کشور در سال 1403 انتخاب شد.
رییس سازمان بسیج رسانه استان گیلان از برگزاری یادواره شهیده «طاهره حدادنژاد» 25 شهریورماه 1403 در گیلان خبر داد و با اشاره به نقش بانوان رسانه‌ای در افزایش مشارکت در انتخابات تصریح کرد: برای وجب به وجب ایرانِ اسلامی، بهترین جوانان از جان و زندگی خویش گذشتند و امروز ما وظیفه داریم این یک هفته پایانی تا هشتم تیر و برگزاری انتخابات ریاست جمهوری که در واقع شب قدر انقلاب است را قدر بدانیم و از فرصت موجود برای افزایش مشارکت استفاده شود.
به گزارش تسنیم، بانوان رسانه‌ای کشور جهت ارسال آثار و کسب اطلاعات بیشتر به سایت harimeresalat.
com مراجعه کنند.
انتهای پیام/612/.