سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان شریف (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

جذب 300 معلم جدید در بشاگرد و جزایر هرمزگان

تسنیم | استان‌ها | شنبه، 02 تیر 1403 - 16:31
مدیرکل آموزش و پرورش هرمزگان از برگزاری آزمون استخدامی جذب 300 معلم جدید ویژه بشاگرد و جزایر استان خبرداد.
آزمون،استان،هرمزگان،معلم،بشاگرد،جزاير،محروم،شهيد

به گزارش خبرگزاری تسنیم از بندرعباس، محمد قویدل ظهر امروز در جمع خبرنگاران اظهار داشت: اختصاص سهمیه جذب معلم در مناطق محروم استان هرمزگان مصداق عینی توجه ویژه رئیس جمهور شهید به مناطق محروم است.
وی با اشاره به برگزاری آزمون استخدامی معلم خاص بشاگرد و جزایر استان هرمزگان در روز یکشنبه 3 تیرماه گفت: در دولت سیزدهم با مدیریت و اهتمام رئیس جمهور شهید، اتفاقات بی نظیری در حوزه آموزش و پرورش استان هرمزگان رقم خورد.
وی افزود: اختصاص سهمیه جذب معلم ویژه بشاگرد و جزایر استان هرمزگان برای اولین بار در تاریخ آموزش و پرورش کشور نمونه ای از این اقدامات است که مصداق عینی توجه و ارادت خاص شهید جمهور آیت الله رئیسی به مناطق محروم می باشد.
قویدل ادامه داد: در این آزمون 3347 نفر از داوطلبان در 14 حوزه امتحانی با یکدیگر به رقابت خواهند پرداخت که ازبین آنان 250 نفر معلم به منطقه بشاگرد و 50 نفر به جزایر استان شامل ابوموسی، لاوان، لارک، هنگام و هندورابی اختصاص داده شده است.
وی تصریح کرد: نتایج آزمون یک ماه بعد از آزمون کتبی در سایت جهاد دانشگاهی اعلام خواهد شد و داوطلبان 45 رشته تحصیلی برای تصدی شغل آموزگاری دبیری و هنرآموزی در این آزمون شرکت خواهند کرد.
انتهای پیام/864