سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان شریف (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

کسب دو مدال نقره کشتی با کمربند کوراش در بازی‌های بریکس - تسنیم

تسنیم | ورزشی | شنبه، 02 تیر 1403 - 16:12
دو نماینده تیم ملی کشتی با کمربند کورش ایران موفق شدند به مدال نقره بازی های بریکس 2024 روسیه دست یابند.
روسيه،حريف،كيلوگرم،ميزبان،وزن،مرحله،بريكس

به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از روابط عمومی فدراسیون رزمی، رقابت‌های کشتی با کمربند کورش در بازی‌های بریکس 2024 کازان روسیه از اول تیر ماه با حضور چهار ملی‌پوش ایران آغاز شد.
یونس پهلوان‌زاده نماینده وزن 90 کیلوگرم ایران، در بازی اول مقابل بنگلادش به برتری رسید، در دور بعد با ضربه فنی از سد حریف آذربایجانی خود گذشت، اما در مرحله نهایی مقابل روسیه میزبان ناکام ماند و مدال نقره این دوره از رقابت‌ها را از آن خود کرد.
شادمان عظیمی در وزن 100+ کیلوگرم بعد از استراحت در دور نخست، در اولین مبارزه خود مقابل ازبکستان قرار گرفت و با ضربه فنی این رقیب را از پیش رو برداشت.
او در مرحله بعد مقابل حریف آذربایجانی به برتری دست یافت و با برد مقابل حریف تاجیک جوار حضور در فینال را کسب کرد، اما در مرحله پایانی مقابل نماینده روسیه شکست را پذیرفت و به نشان نقره بسنده کرد.
عیسی روایی در 100- کیلوگرم در دور اول مقابل روسیه میزبان باخت، در جدول شانس مجدد هم از رسیدن به نشان برنز ناکام ماند.
حمزه حیدری در وزن 85 کیلوگرم در دور اول با روسیه میزبان روبه رو شد و با قبول شکست برابر این حریف بدون کسب مدال بازی‌های بریکس 2024 را ترک کرد.
مسئولیت سرمربیگری تیم را فرشاد شادکام بر عهده دارد.
انتهای پیام/