سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان شریف (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

استخر و سالن چند منظوره حجاب سنندج افتتاح شد

تسنیم | استان‌ها | شنبه، 02 تیر 1403 - 11:31
استخر و سالن چند منظوره حجاب سنندج با حضور وزیر ورزش و جوانان به بهره برداری رسید.
استخر،ورزش،جوانان،سنندج،منظوره،تجهيز،بازسازي

به گزارش خبرگزاری تسنیم از سنندج، مراسم افتتاح و بهره‌برداری از استخر و سالن چند منظوره حجاب سنندج پیش‌ازظهر امروز با حضور «کیومرث هاشمی» وزیر ورزش و جوانان برگزار شد.
مدیرکل ورزش و جوانان استان کردستان در حاشیه این مراسم درباره این پروژه اظهار داشت: استخر سرپوشیده و سالن ورزشی چند منظوره حجاب سنندج که مراحل ساخت و بازسازی و تجهیز کامل آن از طریق قانون ماده 27 (واگذاری تکمیل و احداث پروژه‌های دولتی به بخش خصوصی) سال 1399 به سرمایه‌گذار بخش خصوصی واگذار شد اوایل سال جاری با تجهیز کامل این طرح آماده افتتاح و بهره‌برداری شد.
آمنه غلام‌ویسی با ابراز خرسندی از اینکه امروز این استخر با حضور وزیر ورزش به بهره‌برداری رسید، افزود: ارزش روز این استخر مجهز که دارای امکاناتی مانند استخر استاندارد، جکوزی، حوضچه آب سرد و گرم، استخر کودکان، حمام ترکی، سونای بخار و خشک، سُرسُره و تجهیزات جانبی بروز بوده در حدود 150 میلیارد تومان برآورد شده که به همت بخش خصوصی و سرمایه‌گذار این بخش تکمیل، بازسازی و تجهیز کامل شده است.
مدیرکل ورزش و جوانان استان کردستان گفت: همچنین سالن چند منظوره این مجموعه با مساحت 700 مترمربع به طور کامل بازسازی و آماده بهره‌برداری برای جوانان و ورزشکاران کردستانی شده است.
وزیر ورزش و جوانان پس از این مراسم از ورزشگاه شش هزار نفری 22 گولان سنندج بازدید می‌کند.
انتهای پیام/481/