سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان شریف (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

مرادصحرایی: 32 هزار کلاس درس در دولت سیزدهم تکمیل شد

تسنیم | اجتماعی و حوادث، استان‌ها | شنبه، 02 تیر 1403 - 11:30
وزیر آموزش و پرورش، گفت: در این سه سال، بیش از 32 هزار کلاس درس، تکمیل شده است که بیش از 60 درصد آن ها در مناطق کم برخوردار بود چون عدالت آموزشی برای ما اهمیت زیادی دارد.
پرورش،آموزش،صحرايي،مراد،سند،رئيسي،ريل،تحولي،بنيادين

به گزارش خبرگزاری تسنیم ازهمدان، رضا مراد صحرایی در دیدار با امام جمعه و نماینده ولی‌فقیه در استان همدان، اظهار داشت: آموزش و پرورش آینه‌ی عملکرد جامعه و آینده است و آموزش، در کنار امنیت و سلامت، توسط حاکمیت ارائه می‌شود.
مراد صحرایی با بیان اینکه سند تحول بنیادین آموزش‌وپرورش یک پروژه مشترک بین دانشگاهیان و حوزویان بود، تصریح کرد: ریل آینده کشور در این سند، برنامه‌ریزی شده و بهار سند تحول بنیادین در این دولت رقم خورده است.
وی با اشاره به اینکه شهید رئیسی در نهاد ریاست جمهوری، برای هر دستگاهی اقدامات تحولی در نظر گرفته بود، عنوان کرد: شهید رئیسی احیاگر تربیت معلم بود و ریل دانشگاه به نحوی قرار داده شد که ثمره‌ی آن، تربیت نیکوی معلم است.
وزیر آموزش و پرورش افزود: در سه سال گذشته مشخص شد که اگر انسان تلاش کرده و با نیت خالص تلاش کند، خداوند برکت غیرقابل توصیف به‌کار او می‌دهد.
مراد صحرایی با بیان اینکه آموزش و پرورش کشور، قدرتمندترین روش‌های تحولی را درون خود دارد، مطرح کرد: ما نیازمند نسل فکور و خلاق هستیم و به لطف خداوند در امتحانات نهایی، تشریح مسئله مورد اهمیت قرار گرفته است.
وی پیرامون فضای آموزش‌ پرورش، اعلام کرد: سرانه آموزشی بیش از پنج متر است و در این سه سال، بیش از 32 هزار کلاس درس، تکمیل شده است که بیش از 60 درصد آن‌ها در مناطق کم‌برخوردار بود چون عدالت آموزشی برای ما اهمیت زیادی دارد.
انتهای پیام/