سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان شریف (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

روز 260 طوفان‌الاقصی|درگیری مقاومت با اشغالگران در نابلس - تسنیم

تسنیم | بین‌الملل | شنبه، 02 تیر 1403 - 10:49
260 روز از جنگ در غزه می گذرد، منابع رسانه ای از درگیری شدید در مناطق مختلف کرانه باختری میان جوانان فلسطینی و نظامیان صهیونیست خبر دادند.
غزه،رژيم،اردوگاه،نابلس،صهيونيستي،ادامه،رفح،مقاومت،اسرائيل،سا ...

به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری تسنیم، 260 روز از جنگ در غزه می‌گذرد و همچنان اشغالگران رژیم صهیونیستی به بمباران مناطق مختلف از جنوب تا مرکز و شمال این منطقه پرجمعیت ادامه می‌دهند؛ از بامداد امروز نیز به مناطقی در نابلس از جمله رفیدیا، اردوگاه العین و اردوگاه بلاطه یورش بردند که در پی آن رزمندگان مقاومت فلسطین به رویارویی با آن‌ها برخاستند.
مارگریت هاریس، سخنگوی سازمان جهانی بهداشت گفت: اسرائیل به قوانین بین‌المللی احترام نمی‌گزارد و به کشتار کودکان، زنان و پزشکان در غزه ادامه می‌دهد.
مهمترین تحولات روز 260 عملیات طوفان الاقصی را در ادامه دنبال کنید:
***************************
واکنش تند حماس به ادعاهای گستاخانه نتانیاهو درباره شهدای غزه
جنبش مقاومت اسلامی فلسطین (حماس) در واکنش به ادعاهای واهی و گستاخانه «بنیامین نتانیاهو» نخست وزیر رژیم اشغالگر که مدعی شده بود نسبت غیرنظامیان فلسطینی با مبارزان فلسطینی که در جنگ غزه «کشته» (شهید) شده‌اند، برابر است، اعلام کرد: این ادعاهای نتانیاهو اظهاراتی سخیف و کاملاً دروغ و توهین به افکار عمومی جهان است.
حمله هوایی رژیم صهیونیستی به رفح
ارتش رژیم صهیونیستی بار دیگر شهر رفح در جنوب نوار غزه را هدف حملات هوایی خود قرار داد.
درگیری رزمندگان مقاومت با اشغالگران در نابلس
نظامیان رژیم صهیونیستی بامداد امروز به مناطقی در نابلس از جمله رفیدیا، اردوگاه العین و اردوگاه بلاطه یورش بردند که در پی آن رزمندگان مقاومت فلسطین به رویارویی با آن‌ها برخاستند.
مبارزان فلسطینی در مسیر نظامیان رژیم اسرائیل چند بمب دست‌ساز منفجر کردند.
اشغالگران صهیونیست برق اردوگاه بلاطه را نیز قطع کردند.
گردان‌های شهدای الاقصی در نابلس نیز طی بیانیه‌ای از درگیری شدید با نیروهای اشغالگر در اردوگاه العین در شهر نابلس خبر داد.
اسرائیل به کشتار کودکان، زنان و پزشکان در غزه ادامه می‌دهد
مارگریت هاریس، سخنگوی سازمان جهانی بهداشت گفت: اسرائیل به قوانین بین‌المللی احترام نمی‌گذارد و به کشتار کودکان، زنان و پزشکان در غزه ادامه می‌دهد.
تخریب کامل گذرگاه زمینی رفح
نظامیان رژیم صهیونیستی پس از اشغال گذرگاه زمینی رفح در جنوب نوار غزه آن را به آتش کشیده شده و تخریب کردند.
.
حادثه امنیتی در خلیج عدن
سازمان عملیات‌های تجارت دریایی انگلیس اعلام کرد گزارشی از وقوع یک حادثه در فاصله 126 مایل دریایی در شرق شهر بندری عدن در یمن خبر داد.
این سازمان انگلیسی اعلام کرده ماهیت این حادثه روشن نیست.
انتهای پیام/