سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان شریف (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

وزیر ورزش: مسیر خدمتگزاری را بدون وقفه ادامه می‌دهیم - تسنیم

تسنیم | استان‌ها | شنبه، 02 تیر 1403 - 10:49
وزیر ورزش و جوانان با حضور در گلزار شهدای گمنام به مقام شامخ شهدای استان کردستان ادای احترام کرد.
شهداي،ورزش،جوانان،ادامه،كردستان،هاشمي،شهيد

به گزارش خبرگزاری تسنیم از سنندج، کیومرث هاشمی وزیر ورزش و جوانان صبح امروز در سفری یک‌روزه وارد استان کردستان شد و پس از حضور در فرودگاه این شهر، مورد استقبال جمعی از مسئولان استانی و شهرستانی قرار گرفت.
وی سپس با حضور در مزار شهدای گمنام در بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس به مقام شامخ شهدای استان کردستان ادای احترام کرد و با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای انقلاب اسلامی اظهار داشت: امنیت و آسایش کنونی کشور را مرهون خون پاک شهدا دانسته و این راه پرافتخار را برای امنیت روزافزون میهن ادامه می‌دهیم.
وزیر ورزش و جوانان ضمن تسلیت شهادت رئیس‌جمهور شهید و همراهانش گفت: مشی شهید رئیسی خدمت صادقانه و خستگی‌ناپذیر به مردم ایران بود، جامعه ورزش و جوانان نیز در راستای حرکت در این مسیر، اقدامات و فعالیت‌های خود را بدون وقفه برای تحقق آرمان‌ها و اهدافی که رئیس‌جمهور محبوب و مردمی جان خود را در آن راه فدا کرد، با قدرت ادامه خواهد داد.
هاشمی افزود: با تمام وجود در مسیر انجام وظایف و خدمتگزاری به جامعه را ادامه داده و در این راه لحظه‌ای عقب‌نشینی نخواهیم کرد.
انتهای پیام/481/