سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان شریف (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

ساکت الهامی از سرمربیگری نساجی استعفا داد

باشگاه خبرنگاران | ورزشی | شنبه، 02 تیر 1403 - 10:19
ساکت الهامی سرمربی تیم فوتبال نساجی با انتشار پیامی از سمتش استعفا داد.
نساجي،حداديان،شرايط،مهندس،شهر،اعلام،ميكنم،الهامي،دوستش،كبير

ساکت الهامی در صفحه شخصی خود اعلام کرد با توجه به اینکه رضا حدادیان مالک باشگاه نساجی سهام باشگاه را برای فروش گذاشته او هم از سرمربیگری نساجی کناره گیری می‌کند.
متن این پیام بدین شرح است:
سخت‌ترین تصمیم زندگی ام را گرفته ام و دارم این سخت‌ترین تصمیم را به سختترین شکل ممکن اعلام میکنم آدم به غریبه‌ها خیلی راحت میتواند بگوید خداحافظ، اما وقتی مخاطب کسانی هستند که برایت مثل اعضای خانواده ات‌ می‌مانند آرزو میکنی که کاش واژه خدا حافظ اختراع نمیشد بله اکنون شرایط به گونه‌ای است که مجبورم اعلام کنم که دیگر نمیتوانم به عنوان سرمربی در خدمت نساجی کبیر باشم وگرنه هیچ خداحافظی نمیتواند من را از تیمی جدا کند که سلول به سلول عاشقانه دوستش دارم و لحظه به لحظه از آن خاطره..
صادقانه‌ترین توصیف شرایط آن است به همان دلایلی که مهندس حدادیان مجبور هستند از تیمی که، چون فرزند دوستش دارد جدا شود من هم مجبور هستم تلخی وداع را به جان بخرم من با مهندس حدادیان برای فصل آینده به توافق رسیده بودم هدف هر دو ما شاد کردن دل هواداران مهربان نساجی بود ولی وقتی شرایط مهیا نباشد نماندن بهتر از شرمندگی است گاهی آدم با بودن کمک میکند گاهی با نبودن کوچکترین شرایط حق بازی در شهر خود است حق مردم مازندران نیست که تیمشان شهر به شهر آواره باشد.
مخلص کلام این است که من با مهندس حدادیان آمدم و دست دادم و اکنون هم ضمن گفتن خسته نباشید و تشکر فراوان در کنار ایشان از شما خداحافظی میکنم تا دست مالکان بعدی باز باشد تا با هر کادر فنی که راحت هستند کار کنند من هم مثل یک هوادار مثل همیشه با تمام قلبم برای موفقیت نساجی کبیر مشتاق هستم با شما بودن هیچ ربطی به نشستن روی نیمکت ندارد.
به امید روز‌های بهتر برادر کوچک شما
ساکت الهامی