خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

پنجشنبه، 04 مرداد 1403
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان شریف (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

مردم وظیفه خود را در انتخابات 8 تیر انجام می‌‌دهند - تسنیم

تسنیم | استان‌ها | شنبه، 02 تیر 1403 - 10:12
نماینده بوشهر، گناوه و دیلم در مجلس با بیان اینکه انتخابات ریاست جمهوری در 8 تیر ماه بسیار مهمتر از دوره های گذشته است، گفت: هر چند دشمنان برای جلوگیری از حضور حداکثری مردم برنامه ریزی کرده اند ولی مردم وظیفه خود را در انتخابات 8 تیر انجام می دهند.
بوشهر،انتخابات،اسلامي،جليلي،سعيد،نگاه،نظام،دشمنان،استان،حضور ...

به گزارش خبرگزاری تسنیم از بوشهر، اکبر پورکبگانی شامگاه جمعه در آیین آغاز به کار ستاد انتخاباتی میثاق با ابراهیم هواداران سعید جلیلی نامزد چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری در بوشهر با تأکید بر اهمیت حضور حداکثری در انتخابات 8 تیرماه اظهار داشت: دشمنان برای تحقق اهداف خود در جلوگیری از حضور حداکثری از همه ابزارها و امکانات بکارگیری کرده استT ولی مردم به موقع بار دیگر این اهداف دشمن را ناکام می‌کنند.
رئیس ستاد مردمی "میثاق با ابراهیم" سعید جلیلی در استان بوشهر با قدردانی از مردم همیشه در صحنه استان بوشهر در ناکام گذاشتن اهداف دشمنان خاطرنشان کرد: مردم انقلابی استان بوشهر همواره در صحنه‌های مختلف انقلاب اسلامی از جمله انتخابات بیشترین حضور ثبت کرده‌اند و این بار هم در چهاردهمین دوره انتخابات حضور حداکثری خود را به منصه ظهور می‌رسانند.
نماینده بوشهر، گناوه و دیلم در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه دشمنان انقلاب اسلامی به شدت از پیشرفت نظام اسلامی عصبانی هستند، خاطرنشان کرد: امروز وظیفه همگان است تا آن چیزی که به نفع نظام جمهوری اسلامی رقم بخورد و نفع نظام بدون شک منجر به عصبانیت بدخواهان نظام خواهد شد.
پورکبگانی اضافه کرد: افرادی که امروز بعد از شهادت آیت‌الله رئیسی، انتخابات ریاست جمهوری را دنبال می‌کنند نگاه تکلیفی دارند، زیرا انتخابات این دوره بسیار مهمتر از ادوار قبل است.
وی با اشاره به نگاه و رصد جهان نسبت به حرکت و مشارکت مردم ایران در انتخابات 8 تیر بیان کرد: تمام دنیا اکنون به ایران و نوع حرکت مردم نگاه می‌کنند و کسانی که در انتخابات مجلس پای صندوق رأی آمدند را تقویت نظام می‌دانستند و دشمنان پس از تحقق این مهم نتوانستند نظام را زیرسؤال ببرند.
رئیس ستاد مردمی "میثاق با ابراهیم" سعید جلیلی در استان بوشهر تسلیم دشمنان در برابر اراده مردم را مورد اشاره قرار داد و خاطرنشان کرد: این افراد همان زمان متوجه راهی جز تسلیم در برابر اراده مردم ندارند و امروز سکوت پیشه کرده و با هر نگاهی چه مثبت و منفی باید بدانند مردم وظیفه خود را انجام می‌دهند.
نماینده بوشهر، گناوه و دیلم در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه سعید جلیلی می‌تواند اقتدار در دیپلماسی را محقق کند گفت: اکنون در بین نامزدهای انتخاباتی سعید جلیلی همیشه دارای توان دیپلماسی قوی بوده است.
پورکبگانی خاطرنشان کرد: این مهم با کمک گرفتن از نیروهای کارآمد در مقوله‌های اقتصاد، اشتغال، تولید و نبود وابستگی به سایر کشورها به موفقیت بیش از پیش ایران اسلامی کمک می‌کند.
وی ادامه داد: از ابتدای انقلاب اسلامی ایران تاکنون هر جا نظام در خارج از مرزها موفق ظاهر شده به‌خاطر دیپلماسی کارآمد بوده و اکنون در بین نامزدهای انتخاباتی سعید جلیلی همیشه دارای توان دیپلماسی قوی بوده است.
رئیس ستاد مردمی "میثاق با ابراهیم" سعید جلیلی در استان بوشهر عصبانیت دشمنان از اقتدار روزافزون جمهوری اسلامی را مورد اشاره قرار داد و تصریح کرد: به گفته شهید بهشتی آمریکا و مخالفان ایران باید از پیشرفت و اقتدار کشور عصبانی باشند و از این عصبانیت بمیرند.
پورکبگانی اضافه کرد: با بررسی انتخابات در دهه شصت و نگاه حضور مردم پای صندوق أخذ رأی اگر با این نوع نگاه باشد، رئیس جمهوری که روی کار می‌آید منجر به پیشرفت و ایجاد آینده‌ای موفق برای کشور می‌شود ولی چنانچه نگاه غیر از این و نگاه حل مشکلات با همکاری و تکیه به غرب باشد این رویکرد منجر به شکست است.
انتهای پیام/190