سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان شریف (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

اردوی 2 روزه حسن یزدانی و یارانش در مشهد

تسنیم | ورزشی | شنبه، 02 تیر 1403 - 10:12
حسن یزدانی و هم تیمی های المپیکی اش برای سپری کردن دو روز پایانی اردوی آماده سازی خود، شب گذشته راهی مشهد شدند.
كيلو،يكشنبه،المپيكي،تمريني،مشهد،راهي،كشتي،شب

به گزارش خبرگزاری تسنیم، شب گذشته (جمعه) شاگردان محسن کاوه راهی مشهد شدند تا دو روز پایانی اردوی خود را در این شهر سپری کرده و علاوه بر برگزاری دو جلسه تمرینی در این شهر، با زیارت بارگاه امام هشتم شیعیان، به لحاظ روحی و روانی نیز ریکاوری کرده و با شرایط بهتری تمرینات خود را در ادامه پیگیری کنند.
در این سفر علاوه بر کادرفنی، صرفا 5 کشتی‌گیر المپیکی حضور دارند که طبق هماهنگی به عمل آمده با هیئت کشتی استان خراسان رضوی، قرار است سالن مورد نظر در اختیار تیم ملی قرار گرفته و طی دو روز شنبه و یکشنبه دو جلسه تمرینی آزادکاران در مشهد برگزار شود.
در پایان تمرین صبح یکشنبه کشتی‌گیران مازندرانی راهی شهرهای خود خواهند شد و دو کشتی‌گیر تهرانی نیز یکشنبه شب با سرمربی تیم ملی به تهران بازخواهند گشت.
رحمان عموزاد در 65 کیلو، یونس امامی در 74 کیلو، حسن یزدانی در 86 کیلو، امیرعلی آذرپیرا در 97 کیلو و امیرحسین زارع در 125 کیلوگرم ملی‌پوشان المپیکی کشتی آزاد در پاریس را تشکیل می‌دهند.
انتهای پیام/