سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان شریف (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

تاکنون ۳۱۰۰ مرکز بهداشتی افتتاح شده است

باشگاه خبرنگاران | سلامت و پزشکی | شنبه، 02 تیر 1403 - 10:06
وزیر بهداشت با اشاره به افتتاح ۶۸۷ پروژه بهداشتی و درمانی در کشور، اولویت وزارت بهداشت را اجرای طرح‌های بهداشتی عنوان کرد و گفت: تاکنون ۳۱۰۰ مرکز بهداشتی در کشور افتتاح شده است.
افتتاح،بهداشت،بهداشتي،درماني،اللهي

وزیر بهداشت:
بهرام عین اللهی، صبح شنبه دوم تیر ماه ۱۴۰۳ در مراسم افتتاح پروژه‌های بهداشتی و درمانی و آموزشی که به صورت ویدئو کنفرانس با حضور سرپرست ریاست جمهوری برگزار شد، اظهار داشت: افتتاح ۱۱ آموزشگاه بهورزی، سه انبار دارویی، یک ایستگاه قرنطینه مرزی از جمله پروژه‌های آماده افتتاح است.
وی به بهره برداری از بیمارستان‌های نیمه کاره اشاره کرد و افزود: اغلب بیمارستان‌هایی که امروز افتتاح می‌شود، از پروژه‌هایی است که شروع احداث آنها از سال‌ها قبل آغاز شده بود.
عین اللهی ادامه داد: افتتاح مجهزترین مرکز درمان سرطان در شرق و شمال شرق کشور، یکی از مهم‌ترین پروژه‌های درمانی است که احداث آن در سال ۹۰ شروع بوده بود.
وی با عنوان این مطلب که اولویت وزارت بهداشت در دولت سیزدهم توجه به حوزه بهداشت بوده است، افزود: تاکنون ۳۱۰۰ مرکز بهداشتی را افتتاح کرده‌ایم.
وزیر بهداشت همچنین به ارائه گزارشی از پروژه‌های آماده افتتاح در سطح کشور اشاره کرد و توضیحاتی ارائه داد.
افتتاح خوابگاه‌های دانشجویی، خانه‌های بهداشت، پایگاه‌های اورژانس و…، از جمله ۶۸۷ پروژه بهداشتی، درمانی و آموزشی است که امروز افتتاح می‌شود.