سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان شریف (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

دریافت نظرات برای اصلاح مقررات پذیرش در بورس و فرابورس

تسنیم | اقتصادی | شنبه، 02 تیر 1403 - 09:50
سازمان بورس از فعالان و صاحب نظران بازار سرمایه برای ارسال نظرات و پیشنهادها در اصلاح مقررات مربوط به پذیرش در بورس و فرابورس دعوت کرد.
بازار،سرمايه،مقررات،نظرات،تدوين،ماده

به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری تسنیم، مرکز مشاوران حقوقی و تدوین مقررات بازار سرمایه اعلام کرد: با اجرای ماده 7 قانون بازار اوراق بهادار و ماده 30 الحاقی به قانون بهبود مستمر محیط کسب وکار، پیش‌نویس اصلاح مقررات مربوط به پذیرش در بورس و فرابورس بر مبنای نظرات تخصصی و کارشناسی واحدهای ذی‌ربط در سازمان بورس و ارکان مرتبط در بازار سرمایه تنظیم شده و به منظور استفاده از نظرات ارزشمند عموم بخصوص صاحب‌نظران در حوزه بازار سرمایه در تدوین نهایی این دستورالعمل منتشر می‌شود.
در این راستا از تمامی فعالان بازار سرمایه و صاحب‌نظران این حوزه دعوت می‌شود با مطالعه کامل پیش‌نویس، نظرها، پیشنهادها و انتقادات را درخصوص پیش‌نویس تهیه‌شده حداکثر تا 6 تیر از طریق پیوند https://cmr.seo.ir/ShowInvitations?Id=14&Title به پایگاه قوانین و مقررات بازار سرمایه ارسال کنند.
انتهای پیام/