خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

چهارشنبه، 03 مرداد 1403
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان شریف (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

تردد در جاده‌های مازندران پرحجم است - تسنیم

تسنیم | استان‌ها | جمعه، 01 تیر 1403 - 21:31
رئیس پلیس راه مازندران گفت: هم اکنون تردد در محورهای هراز، سوادکوه و کندوان پرحجم و ترافیک سنگین اما در جریان است.
پرحجم،تردد،مازندران،سنگين،پليس،محورها،چالوس

یدالله جهان‌تاب در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم وضعیت جاده‌های مواصلاتی مازندران در آخرین روز هفته جاری را پرحجم عنوان کرد و اظهار داشت: هم‌اکنون تردد در این محورها پرحجم و ترافیک سنگین و در جریان است.
این پرحجمی در نقاط شنگلده، لاریجان، گزنک، لاسم و پلور گزارش شده است.
وی با اشاره به اینکه در محور کندوان نیز تردد از مرزن‌آباد به سمت چالوس پرحجم و ترافیک سنگین است، عنوان کرد: با توجه به این حجم در اجرای اعمال محدودیت‌های ترافیکی یک‌طرفه شدن این محور دستور کار قرار می‌گیرد.
رئیس پلیس راه مازندران ادامه داد: با توجه به هشدار زرد هواشناسی مازندران و احتمال سیلاب در ارتفاعات و ریزش سنگ به ویژه در مناطق چالوس نیز در صورت دستور و هماهنگی پلیس راهور و راهداری به پلیس راه استان ممکن است راه مسدود شود.
جهان‌تاب تردد در سوادکوه را در دو نقطه شیرگاه و پل سفید به صورت مقطعی سنگین و تردد پرحجم بیان و مطرح کرد: از رانندگان و مسافران در این محورها خواستار آنیم تا با رعایت قوانین راهنمایی و رانندگی، نکات ایمنی به ویژه بستن کمربند ایمنی خود و سرنشین، عدم سبقت و سرعت غیرمجاز اقدام کنند.
انتهای پیام/